Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú. Van még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. Van még esélyem nála? Többi lent

Figyelt kérdés

Megtetszett egy olyan fiú, aki nagyon helyes, így sok lánynak tetszik. Beszélgettem vele múlthéten, és megtudtam hogy 2 barátnőm is jól ismeri. Az egyik meg főleg, mert a tesója és a fiú osztálytársak meg jó haverok, így a b-nőm is nagyon jól ismeri a fiút aki nekem tetszik. Nem gondoltam volna, hogy ez megfog történni, de megtörtént. Múlthét óta csak rá gondolok, álmodtam is már vele. Órákon alig tudok figyelni, csak ő jár a fejemben. Egyik barátnőm itt aludt múlthéten, és ő állítólag látta rajtam hogy nekem bejön a fiú, és szerinte én is tetszek neki. Nagyon sokat beszéltünk b.nőmmel a fiúról míg itt volt, és tervezünk egy talit velük (legjobb barátnőm, a két b.nőm akik ismerik a fiút, a fiú legjobb haverja, a fiú és én) nyáron. És barátnőm össze akar hozni engem és a fiút, meg folyton azzal piszkál hogy mennyire szerelmes lettem belé meg ilyenek, pedig szerelmes nem vagyok, csak nagyon tetszik. Egyedül csak az a b.nőm tudja hogy bejön, aki itt aludt, a másik barátnőm aki jobban ismeri a fiút, neki nem merem elmondani. Azért nem, mert lehet kicsúszna a száján, és akkor a fiú megtudja, amit nem lenne szabad. Mivel a fiúnak bejön egy csaj, és a csajnak is tetszik a fiú sajnos. Bár a fiú most ask.fm-en azt írta hogy nem tetszik neki senki, de ez semmit sem jelent. Viszont én már alig várom, hogy eljöjjön az a nap amikor így páran elmegyünk sétálni, kíváncsi vagyok mi lesz az egészből. Remélem van még esélyem.

Fb-n ismerősöm.


Van még remény? Mondjam el a másik barátnőmnek is, hogy tetszik a fiú, de ne mondja el neki, vagy meséljen neki rólam?! Nyáron mit csináljak, hogy közelebb kerüljek a fiúhoz? Vagy rá írjak?

Köszi előre is



2015. máj. 26. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Van remény, és igen írj rá.
2015. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
persze van remény! Irj raaaaaaa!::
2015. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na de o sem keresett azota...:(

Meg mi van ha tenyleg az a csaj kell neki en meg nem vagyok az esete? Es amugy sem tudom mit irjak neki

2015. máj. 26. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ezt fogja reagálni:


a, De jó! Uramisten ez AZ a lány!!!

b, Ne.. szegény... nekem ő nem tetszik..


Azért ez a kettő a és b lehetőség van csak, mivel szereted->normális>nem fog kiröhögni/szívatni ezzel

2015. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Normalis persze, es ketlem hogy kirohogne, de nem akarom azt hogy ra irok es nincs semmi tema...😭
2015. máj. 27. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!