Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez aranyos?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez aranyos? Tizen/huszon éves fiúk, ti mit szólnátok ilyenhez, mi lenne a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba már 2 éve. Ő 19 éves, és egy 12 osztályos suliba járunk..Amikor vizsgáztak ott hagyta a suliban a mellényét, a zsebében meg a drága fülhallgatóját..És mivel ő más településen lakik, én meg ott ahol a suliban, engem kért meg, hogy menjek el érte, és vigyázzak rá, mert ő csak hétfőn tud jönni érte..Tudja, hogy szerelmes vagyok belé, neki is nagyon tetszem, meg már csókolóztunk is 2×...Na szóval, szerintetek az aranyos lenne, ha a mellény zsebébe, beleraknák egy cetlit amin egy szív van? Ti örülnétek neki? Mit szólnátok hozzá, az ő helyében?:) Köszi szépen a válaszokat!;)

2015. máj. 28. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd rá/mondd neki, hogy a mellényével aludtál. ;)
2015. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
OTT AHOL A SULI VAN*
2015. máj. 28. 19:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaaj, köszi szépen, de ez még igaz is😄
2015. máj. 28. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem túl nyálas lenne, szerintem csak zavarbafogod ezzel hozni.

Inkább mosolyogj rá, lőjj el egy poént, én értékelném

2015. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!