Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak "fellangolas" vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak "fellangolas" vagy tenyleg szerelmes vagyok? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Na szoval tavaly nyaron Balatonon megismerkedtem egy fiuval (apartmanban voltunk ugyh folyton ott voltunk egymas kepebe...)egyik este elhozta valami haverjat es igy 3asba halynali 2ig beszelgettunk(az ottani fiu mar ejfel fele elment)es hat ottmaradtunk ketten es nagyon jol elvoltunk..igazi filmes jelenet:a foldon fekve neztuk a csillagokat :3 na szoval ez a mi storynk es azota egy kukkot nem beszeltunk csak a keresztnevet tudom de ha akarnam kapcsolatba tudnek vele lepni a masik fiun keresztul...szoval a lenyeg hogy 1eve minden nap ra gondolok ugy erzem hogy szeretem :( ez most csak valami fellangolas vagy tenyleg szerelmes vagyok?!

2015. máj. 30. 21:22
 1/3 A kérdező kommentje:
*rosszul irtam:az apartmanos fiu 10korul elment
2015. máj. 30. 21:44
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom, hogy szerelmes vagy-e, de mindenképp vedd fel vele a kapcsolatot. Mi rossz származhat belőle? Max. nem lesz belőle párkapcsolat, de meg kell adni a lehetőséget a dolognak. Szerintem. De ez az én véleményem. Sok sikert!
2015. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2015. máj. 30. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!