Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, én viszont...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, én viszont az egyik jó baratjának tetszem. Van esély h osszejojjek vele?

Figyelt kérdés
Azt gondolom én is tetszem ennek a fiúnak, de a haverja nagyon nyomul. Lehetséges h van esélyem nála? Úgy érzem visszatartja őt, h a barátjának tetszem, de ugyanakkor olyan jeleket küld, h tetszem neki.... Am mindketten tudják h ki tetszik nekem,mivel az egyik kozos ismerosunk elmondta nekik.

2015. jún. 1. 01:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Finomam es kedvesen utasitsd el amelyik nem tetszik es maskor mond el a baratjanak hogy vonzodsz hozza aztan kiderul mi lesz :)

18/L

2015. jún. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon jó barátok akkor ez kérdéses. Mármint magamból kiindulva ha ez történne velem, én ne mjönnék össze a lánnyal mert tudom hogy az a barátomnak fájna. Annyit meg nem ér meg a dolog. De ez függ attól hogy milyen ember a te esetedben lévő srác meg hogy milyen a kapcsolata a barátjával.
2015. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne aggódj velem ugyanez a helyzet.... Sajnos én nagyon kevés esélyt látok rá mert azóta hogy akinek tetszek így nyomul rám, az aki nekem tetszik, kevesebbet beszél velem..de ez lehet hogy az én esetemben van így.
2015. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!