Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megpusziltam. Keres majd vajon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpusziltam. Keres majd vajon?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy srácba. Jó múltkor ezt úgy ahogy el is makogtam,körül-belül,legalábbis hogy tetszik. Ma a fakultációm után megkérdeztem rá-e ér két percre beszélni,mire azt mondta következő szünetben kiakar menni elszívni egy szál cigit, nem valószinű,de a végén aztán mégis mondta hogy legyen. Beszélgettünk néhány szót,hogy gondolkodott-e azon amit múltkor mondtam, fel-e oldana végre,közeleg a nyár, s nem fogom látni ha csak nem tudom rávenni alkalmasint találkozókra.

Elmondtam megértem ha a "népszerűségi ranglista miatt" szégyelne velem mutatkozni. Aztán leintett hogy miért lenne az. Annyiban maradtunk "anno"hogy ne válaszoljon ,csak jelezzen ha érdeklem. Aztán ugye egy rakás facét létrehoztak a nevembe,s ő is felvett egyet. Nem tudom azt-e hiszi én vagyok ,de nem.

Az eredeti meg le van tiltva nála az ami a sajátom. Azt mondta majd rákeres s meglesi ha odaér,de még mindig semmi. Letiltott néhány éve. Szerelmet vallott s azután igyekezte letagadni mert nem merte felvállalni. Menő lett....

Érdekelt akkor is, de túl gyerekesen viselkedett akkor.

A végén láttam menni akar, menne már mert nem lesz a cigire ideje, visszafogtam egy percre. Közelebb léptem. Megértette. Megállt. Belenézett a szemembe. Én kicsit "nyújtózkodtam" kezem pedig a mellkasára tettem. S megpusziltam. Nem mertem megcsókolni. De hagyta. Elmosolyodott. Nehezen de kimondtam na menj, mire ő felelt:"rendben".

Aztán így váltunk el. Várom. De nem keres. Fog szerintetek? (17/L)


2015. jún. 3. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
fel-e, rá-e xdd ez milyen nyelv?:D
2015. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te talán szebben tudod kifejezni magad avagy te cigányul mondod el a mondandód? :D
2015. jún. 3. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak húzza az agyad, ha érdekelnéd, keresne, ha érdekelnéd, már feloldotta volna a tiltás facebookon.
2015. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aranyos.

Ha nem keres, akkor keresd meg megint és kérj tőle konkrétumot. Lát benned valamit, vagy nem? Ha jó barátságnak indulna se lenne baj, mert ha sok időt vagy vele, könnyebben lehet, hogy beléd szeret.

2015. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon vigyázz, ha te keresed megvan az esélye annak, hogy rámenősnek tűnsz, ami elriaszthatja!
2015. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!