Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejön egy 21 éves srác, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy 21 éves srác, de szinte érződik, hogy kíván engem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 vagyok, és nagyon édes néha, nagyon kedves, de néha vannak olyan megjegyzései, amiről érződik, hogy nagyon le akar feküdni velem. Ez kicsit undorító.
2015. jún. 4. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem hagyjad inkább, ez undorító...
2015. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha így látod ahogy leírtad (és úgy érződik ez az érzésed) akkor vagy hagyd és keress mást. Vagy beszéld meg vele hogy az "undorító" dolgait hanyagolja mert nem vagy rá kiváncsi.
2015. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Pont ennyi a korkülönbség köztem és tesóm között. Ez tényleg undorító. Felnőtt srác és egy gyerek, aki feltehetően még nem és fejlődött ki rendesen testileg se.
2015. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az lenne a fura ha nem kívánna egy 14 éves lányt :D
2015. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!