Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Többet akar, vagy mire célozgat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet akar, vagy mire célozgat?

Figyelt kérdés
19éves fiú vagyok és 3éve van egy lány barátom(csak barát). De mostanában folyamatosan azt írogatja, hogy majd összeházasodunk meg a férje leszek stb stb. Többet akar? Hiába írtam meg neki kedvesen virágnyelven, hogy nem igazán, nem érti. Valami mert nem szeretnék többet mint barátság.

2015. jún. 7. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát itt csak tippelni tudunk, következtetni. Az igazságot csak tőle tudhatod meg, de ha többet is akarna, nem hiszem, hogy így kezdeményezné a dolgot.
2015. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj csak hulyeskedik :) en is szoktam a haveromnak ezt :)
2015. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!