Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy gigantikus prolémám......

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gigantikus prolémám... Többi lent [? ]

Figyelt kérdés
az osztályomból egy fiú szerelmes belém de én nem vagyok belé sőt olyan csúnya hogy hányok tőle de a legjobb barátnőm ő belé szerelmes és tudja hogy ugye az a fiú engem szeret és most haragszik rám mert azt hiszi hogy nekem is tetszik az a fiú de nem .. és az a fiú folyton szekál meg piszkál és akárhogy zavarom ott legyeskedik hogyan tudnám lerázni?? és a barátnőmmel tisztázni a dolgokat 13\lány

2015. jún. 8. 15:59
 1/2 anonim válasza:
Mi sem egyszerubb! A baratnoddel egyszeruen beszeld meg, mondd el neki hogy neked nem tetszik az a fiu. Ez az egyszerubb. A fiunak is fel kell egy ido utan fognia hogy nincs eselye nalad. Ha piszkal probald nem tudomasul venni, es alapbol mondd meg neki ezt a tenyt.
2015. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen 1# egyetértek az legegyszerűbb
2015. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!