Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy nálam 8...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam 8 évvel idősebb pasiba. Érdemes vele foglalkozni vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok. Ő 23. Furcsa személyiség és azért szerettem meg mert nem olyan mint mások.Azt mondta adna nekem egy esélyt,hogy megismerjem és eldöntsem tényleg akarom őt vagy sem. Viszont mi két külön világban élünk. Szerintem ő már komoly kapcsolatot szeretne. Én viszont még csak most leszek középiskolás és én meg egészen más dolgokon agyalok és mást akarok mint ő... Bonyolult.... 15/L

2015. jún. 9. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt neked kell eldöntened !tégy belátásod szerint
2015. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ideális korkülönbség - akár ha komolyan akarsz vele járni, akár ha csak tapasztalatot akarsz szerezni!!! Kápzeld el a két kezdő gyereket... vak vezet világtalant. Persze így is kezdheted azonos korúval, de miért ne inkább egy tapasztaltabbal, aki türelemmel, szeretettel bevezet a jóba, a technikába stb...:)
2016. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tudom hogy régi kérdés..... Hogy döntöttél?

Amúgy.. szerintem a kor nem számít... az unokanővérem és a barátja között is 6 év van! ;)

2016. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!