Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek után mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit csináljak? Közel 11 hónapig voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron jöttünk össze barátnőmmel.. Illetve exbarátnőmmel.. A helyzet az, hogy távkapcsolat volt. Ő Bp.-n lakik, az egymáshoz való eljutás közöttünk 3,5 órás vonattal való közlekedést vesz igénybe. Amikor csak tudtunk (legfőképp iskolaszünetekben), felmentünk egymáshoz. De elege lett, azt mondta kikészíti ez a helyzet, hogy amíg együtt vagyunk minden happy, amikor megint csak az Fb az egyetlen lehetőség a kapcsolattartásra, akkor pedig kiborul, és nem tud másra gondolni, csak arra, hogy milyen s**r helyzet ez, hogy még csak megölelni sem tudjuk egymást... Én mindennél jobban szeretem, Ő jelenti az életem egyetlen értelmét, és most, hogy nincs többé.. Kilátástalan vagyok.. Soha nem leszek képes mást szeretni, de Őt nem kaphatom vissza, mert nem akarok Neki újra fájdalmat okozni a puszta létezésemmel... Tegnap este szakítottunk, igazából közös döntés volt, mert nem akartam, hogy többet szenvedjen miattam... És tudom, hogy Ő is szeret engem, csak már a helyzetből lett elege. Ebben a hónapban pont a születésnapomon lettünk volna 11 hónaposok... Már rengeteg dolgon keresztül mentünk, ami furcsának tűnhet, tekintve, hogy alig találkoztunk, de így volt.. A tegnapi nagyon gyorsan történt, fel sem tudtam fogni, egy átlagos beszélgetés volt, aztán rátértünk arra, hogy mi bántja, és akkor mondta ezt... De nem értem.. Rengetegszer mondta, hogy mi egymásnak lettünk teremtve, felépítettünk egy közös jövőképet... És most az egész a porba hullott...

Nem szoktam sírni, de ez kiváltotta belőlem, ezzel jött a düh, az önsanyargatás és rengeteg másik érzelem.. Ő az egyetlen olyan ember a családomon kívül akinek ennyire fáj az elvesztése, és szégyenlem magam, amiért ennyie el tud gyengíteni.. Félve megyek holnap suliba, mert ha az osztályban gyengülök el, eláshatom magam..

Tudom, hogy senki sem fogja elolvasni a kisregényt amit írtam, mégis megkönnyebbülést ad, ha leírhatom... Igaz, az idegtől teljesen összefüggéstelenül beszélek.

Ui: Mindketten 15 évesek vagyunk, ha ez számítana valamit.



2015. jún. 11. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hú, hát sajnálöm, öcskös. Én megértelek, nekem is fájna, ha elveszteném a jelenlegi barátnőmet.
2015. jún. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szar dolog a tavkapcsolat ja es ha elgyengulnel a suliban ne sirj dolj le a padra meny ki orarol a sirastveld ki mas reakciokkal amibe bele olheted az erzelmeid nekem anno segitett belevertem a falba szunetben pedig meg egy perc el elejtek egy konny cseppet
2015. jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ugyan ebben a helyzetben voltam pár hónapja az ex barátommal, 2 évig tartott a kapcsolat és szinten csak a távolság miatt lett vége. Csak azt tudom javasolni ami velem történt mégpedig várj. Most még minden friss és fájdalmas de majd elmúlik.
2015. jún. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog, hogy ilyen fiatalon ilyen sokáig kitartottatok egymás mellett, de várható volt, hogy egyszer vége lesz. Egyrészt nagyon-nagyon ritka, hogy valaki 14 évesen találja meg élete szerelmét, másrészt a távkapcsolatot sem lehet sokáig bírni. Annak idején én ugyanilyen helyzetben voltam, csak a lány szerepében. Két-három hetente tudtunk találkozni a barátommal, szintén 3 órás volt az út, az online beszélgetés pedig iszonyatosan feszültté tett, hiába beszéltünk, mégis távol voltunk egymástól. Éjszakákat sírtam át, ha nem tudtunk fél napig beszélni, vagy nem értem el telefonon... és habár nem volt okom rá, de mindig rettenetesen féltékeny voltam az iskolatársai, főleg a lányok miatt. Ha arról mesélt, hogy velük találkozott, vagy feltettek egy közös képet, azonnal borult a bili. Végül 8 hónap után kezdtem úgy érezni, hogy nem bírom tovább. Ezzel egy időben ismertem meg a saját városomban egy fiút, aki megtetszett. Mikor ez a két dolog összejött, egy szintén átlagos telefonos beszélgetés vége az lett, hogy szakítottam. Ő nem akarta, könyörgött, sírt, próbálkozott, hogy ne hagyjuk ennyiben, találkozzunk, beszéljük meg... de nemet mondtam. Utána 1-2 héttel már úgy gondoltam, megbántam. Smseztünk, beszélgettünk, mintha barátok tudtunk volna maradni. Volt egy nagy kiborulásom is, amikor órákon keresztül sírtam, mert annyira hiányzott. De nem jöttünk újra össze. Így utólag, 8 év elteltével már tudom, hogy jól döntöttem. Ha akkor együtt maradunk, akkor szakítottunk volna 1, 2, 3 év múlva, sokkal nehezebben, fájdalmasabban, és addigra valószínűleg jócskán megromlott volna a kapcsolatunk. Én azóta más ember lettem, nem egyszer lettem más, hanem legalább ötször. 14 évesen még nem lehet arról dönteni, hogy ki életünk szerelme, és milyen lesz a közös jövő. 14 évesen az ember még gyerek. Az első szerelem, az első komoly kapcsolat vége mindig nagyon fájdalmas. De túl kell rajta lenni. Idővel te is feldolgozod majd, felnősz egy még komolyabb kapcsolathoz, és újra boldog leszel. Nem kell hozzá sok idő, ne aggódj. A szomorúságot pedig ne fojtsd el. Sírj, kiabálj, ha kell, az osztály előtt... majd megértik egyszer ők is. A lényeg, hogy lesz még bőven értelme az életednek. :)
2015. jún. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Sajnos lehetetlennek képzelem, hogy bárkibe is beleszeressek.. Igaz nem sok idő telt el azóta, hogy szakítottunk, mégis egy évnek tűnik, és azóta csak mászkálok a házban öntudatomon kívül és percenként nézek rá a tabra, hogy nem írt-e. De persze nem fog.. hisz én írtam Neki, hogy az kevésbé lenne fájdalmas, ha nem is írnánk egymásnak. De így még abba is bele fogok őrülni, hogy nem tudom jól van-e...

Azon gondolkodom, hogy felköltözzek-e Bp.-re. De ez csak olyan egy év múlva lenne elérhető, és mindent hátra kellene hagynom, aztán ha kiderülne, hogy nem is szeretett már és csak azért hagyott el, nem bírnám ki.. Nem haragudnék, ha összejönne mással, mert az a célom, hogy boldog legyen, de nem tudnám elviselni sem.. :( Tele vagyok érzelmekkel, ami furcsa, mert már régen úgy gondolkodtam, hogy érzelmeim pedig nincsenek, csak a szerelmem iránta.. De ez most megtört.. Gyűlölet a helyzet iránt, öröm a boldogságáért, harag magam felé, és remény aziránt, hogy egyszer talán látja ezeket a sorokat, és úgy vélekedik majd, mint Te, 4. válaszoló, hogy nem hibázott el semmit.

2015. jún. 11. 06:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Sajnos az öröm mellett a bánat is az élet része. Ismerem én is az érzést, mikor azt gondoljuk, soha többé nem érezzük ugyanazt, soha többé nem találunk ennyire fontos embert az életünkben... ez is természetes. De elmúlik, még hamarabb, mint gondolnád. Próbáld meg lekötni magad, járj el a barátaiddal, úgyis itt a nyár, menjetek el valami fesztiválra, Balatonhoz, stb... ilyenkor ez segít legtöbbet, a barátok.
2015. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!