Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan győzzem le a szerelmet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoza24 kérdése:

Hogyan győzzem le a szerelmet?

Figyelt kérdés
Én teljesen szerelmes vagyok egy lányba akivel jártam de aztán ő eldobott engem és ez annyira fáj és csak rá gondolok és sírok ... többször vagdostam magam és gondolkoztam öngyilkosságban ... nekem ez már így nem megy ... hogyan tudnám túl tenni magam rajta ha a szívem miatta dobog?

2015. jún. 11. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt meg se próbáld. A szerelem nem ellenség, hogy le kelljen győzni.

Először is minnél kevesebbet legyél egyedül. Keress valami elfoglaltságot ami mellett nem tudsz másra odafigyelni. Ismerkedj, járj társaságba, szórakozni a barátokkal. A lényeg minnél kevesebbet legyél egyedül. És idővel majd elmúlik. De ha folyton ezen rágódsz, akkor piszok nehéz lesz, és piszkosul sokáig fog tartani.

2015. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én is ebben a cipőben járok és mindig rá gondolok ha kicsit egyedül vagyok pedig már 5 éve volt én úgy oldom meg hogy szarok bele mindenbe már nem érdekel semmi csak élek még meg nem halok
2015. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat , sokat segítettetek :)
2015. aug. 20. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!