Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az lehetséges, hogy mondjuk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leonidas2000 kérdése:

Az lehetséges, hogy mondjuk én beleszeretek egy lányba egy hosszú beszélgetés alatt csak úgy, hogy eddig szinte alig ismertem és akkor ő is elkezd érezni irántam vmit?

Figyelt kérdés
Egyik nyáron beleszeredtem egy lányba , de nem mertem még mindig elmondani neki mer félek , h csak gáz helyzetbe kerülnék.

2015. jún. 12. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ugyan már miért lenne gáz, hogy szerelmes vagy? Nyugodtan mondd meg neki ;) ki tudja lehet, hogy a lány erre várt, hogy te lépj egyet. Tudod még mindig él az a szabály a lányoknál hogy a fiú kezdeményezzen. Ne legyél nyámnyila. Ha ez nyugtat van egy osztálytársam(lány), akinek volt barátja (egyébként a fiú az osztálytársa volt és mem volt csúnya gyerek). S volt egy másik fiú aki egyel felettünk járt. A barátnőmmel sokat beszélgetet fbon. A lány undorodott a fiútól, mert nem éppen volt helyes szóval érted. Mindig lerázta meg minden, de a fiú nem adta föl. Kb fél évig próbálkozott a lánynál végül összejöttek (közben ugye szakított a barátjával miatta). S ma már több, mint egy éve járnak.

Szóval fel a fejjel, ha a lány visszautasít, akkor ne add fel, hanem próbálkozt tovább mert előbb utóbb sikerülni fog ;)

2015. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném , h rám várna , mivel már volt nemrég egy "kapcsolata" fbookon amit ő kezdeményezet.
2015. jún. 12. 22:44
 3/11 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Nem dől össze a világ. Nem vissza se utasítottak de te már itt feladnád? Legyél egy kicsit bátrabb ;)
2015. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tegnap elhatároztam , hogy bevallom neki , de aztán még sem tettem mer olvastam , hogy élőben a legalkalmasabb ez a dolog , de ki tudja mikor fogunk még találkozni. Fbookon nem tudom , hogy jó lenne e . és mit mondjak neki?
2015. júl. 7. 19:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Élőben a legalkalmasabb. Figyeld meg a lány reakcióját. Könnyed észreveszed, ha zavarban van.

Én nem tudom megírni neked forgató könyvbe, hogy mit mondjál. Magadat add, éreztesd vele, hogy fontos neked. Aztán ki tudja mi fog történni. Lényeg, hogy ha szereted, akkor ne add fel. Ez fontos dolog. A kitartóak érik el azt, amit akarnak. Sok sikert ;)

2015. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást . eddig úgy volt , hogy hagyom menni ,de akkor mégis meg fogom próbálni :)
2015. júl. 8. 21:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd ;) majd írj vagy adj jelet h hogyan sikerült :D
2015. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát csak neten sikerült sajnos bevalanom neki mer személyesen nem tudtunk találkozni. És egy kumu dumával visszautasított. Azt mondta , hogy mivel még túl fiatal nem engedik neki , hogy barátja legyen . De én tudom , hogy volt már neki barátja így sokkal jobban eset volna , ha csak annyit mond, hogy *nem*
2015. aug. 24. 21:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnalom akkor :( hat ezzel a dumaval szoktak jonni legtobben. Hany eves egyebkent?
2016. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
15
2016. jan. 26. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!