Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már rég együtt lehetnénk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már rég együtt lehetnénk?

Figyelt kérdés

Egy eve ismertem meg egy sracot.Az elso honapokban is eszrevehetoen nezett es latszott rajta ,hogy erdeklodik irantam.Azonban kisse bunkon viselkedett es beszelt velem/rolam.Volt egy 8 honap mig nem talalkoztunk.Azota tengeteget valtoztam mint kulsoleg es belsoleg.Megint volt szerencsem vele egy barati tarsasagban lenni.Ugyanugy bamult es egy pillanatra sem vette le rolam a szemet.Mosolygott es azt mondta szep vagyok.Ez mind ket honapja azota mar hazautazott( koleszos idegen varosban) es tegnap hazafele jovet az utcan akadt ossze tekintetunk.

Az erzes kolcsonos,egy problemam van,hogy par centivel alacsonyabb nalam,igazi szoknyapecer es nem ismerem elegge.

Tudnatok tanacsokat adni,hogy kozledjek hozza termeszetesen es ne nyomulosan,hogy ne legyek zavarban ha a kozeleben vagyok stb?

Normalis valaszokat,legyszi:)



2015. jún. 13. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neked, akkor mit számít az, ha pár centivel magasabb vagy? Derékszögben és vízszintesen ugyanis semmit nem befolyásol.

Az hogy beszélt veled rólad, nos szerintem nem bunkóság volt, mert nem mással tette. Gondolom volt pár dolog ami nem nyerte el a tetszését veled kapcsolatban, és kíváncsi volt rá, hogy talán tudsz-e ezen dolgokról magadról, és hajlandó lennél-e megpróbálni változtatni rajta. Ergo nem bunkó akart lenni ha veled beszélte meg, hanem azért tette, mert fontosnak érezte ezt veled tisztázni, ha esetleg együtt járnátok később.Persze ha rosszul esett neked, az érthető, mert senki nem szereti ha a hibáit a szemébe mondják, de igazából egy kapcsolatban ez meg csak előny, mert segít az együttélésben később.

Ha pedig érdekel téged a srác, és egyszer már elzavartad a valahova, akkor ne várd tőle azt, hogy majd ő fog lépéseket tenni, azon kívűl, hogy jelzi, hogy még mindig érdekelnéd. Tessék vele beszélgetni, mutasd meg neki, hogy miben sikerült változnod és milyen irányba azóta hogy felemlegette a neki rajtad/benned nem tetsző dolgokat. Az pedig nem nyomulás ha te kezdeményezel ezek után. Hiszen te magad írod, hogy figyelt téged, érdeklődik. Ő már megint megtette azt amit kellett, most te lépsz, te vagy akinek a következő lépést meg kell tennie, nem léphet helyetted, mert ez a játszma kétszemélyes és nem fogja helyetted eldönteni mit akarsz. Ha így lenne már megtette volna azt ő amit te nem akarsz megtenni.

2015. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszt.Teljesen igazad van,nekem kell tenni a kovetkezo lepest,csak tudod felek a visszautasitastol vagy a tossz megjegyzestol.Ha valamit felreertettem.Szoval ugy gobdolom,hogy jobb kesz ha csak adom magam ,hisz ha tenykeg tetszem neki nem a maszk es a rajatszas kell neki es majd meglatjuk.:)
2015. jún. 13. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki sohasem próbálkozik, soha nem fogja megkapni azt amit szeretne. :) Ja nem próbálod meg, soha nem fogod megtudni azt, együtt lehetnétek-e, vagy ha mégis akkor meg már lehet késő lesz.

Visszautasít? És akkor mi van? Veszítettél valamit a büszkeségeden kívül? Ha pedig elfogadja a közeledésed, lehet te leszel abban a pillanatban a legboldogabb csaj a földön. Nincs veszíteni valód. ha nem jön össze, akkor még millió másik pasi van, akinek talán kellhetsz.

2015. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amugy meg ha valaki kritikát mond valakiről, bármily rossz is azt meghallgatni, ha az olyantól jön, akinek jelentünk valakit, vagy jelent nekünk valamit az illető, akkor el kell fogadni, át kell gondolni. Soha nem rossz szándékkal kap kritikát egyik ember a másiktól ha egyébént kedvelik, tisztelik egymást és tisztában vannak egymás érzéseivel. Ez egy dolog ami majd megoldandó ha kapcsolat lesz a dologból. Nem megsértődni kel rajta, és nem is figyelmen kívül hagyni, hanem a szándékot kell érteni, hogy arról szól a kritika hogyan lehetne jobb a kapcsolat, vagy együttműködés a két ember között. Ugyanis hosszútávon kevés az, ha két ember fizikailag vonzódik. ha nem képesek kompromisszumokra, és megbeszélni a dolgokat akkor megette az egészet a fene, mert nem lesz hosszú jövője a dolognak.
2015. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"igazi szoknyapecér" Hmm..összejöttök, pár hónap múlva más szoknyája fog neki kelleni, de ha neked megéri :)
2015. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy "igazi szoknyapecér" elég nehéz így értékelni. Minden normális és egészséges pasi, akinek nincs az életében egy számára fontos nő, megnézi a neki tetsző nőket és flörtöl velük. Szóval az hogy "szoknyapecér"-e az ugyis akkor derül ki, ha egyébként van mellette valaki akit állítólag szeret és akivel komolyan gondolja az életét, mivel ha egy nő van a pasi mellett aki fontos a számára és vele komolyan tervezi vagy látja a jövőjét, akkor nem fog kikezdeni más csajokkal is. Megnézni meg úgyis megnézi őket, mivel egy egészséges pasi, hasonlóan egy egészséges nőhöz ami tetszik neki azt megnézi és rácsodálkozik, de aztán ennyien is hagyja.
2015. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!