Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi van? (Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1DBogi kérdése:

Most akkor mi van? (Többi lent) (Hosszú de fontos)

Figyelt kérdés
Hetedikes voltam most. Van egy fiú az osztályomban akibe három évig szerelmes voltam. Nevezzük M-nek. Az előző nyár óta már nem voltam belé szerelmes egészen Tatáig (Tatán voltunk táborban egy hónapja).Tatán megint elkezdett tetszeni. Hogy miért azt nem tudom. Nagyon nem akarom, hogy tetszen mert tudom, hogy úgy is csak csalódnék benne. Tatán nagyon sokszor tett nekem egy csipős megjegyzést. Az első ilyen megjegyzés akkor volt amikor a múltról beszélgettünk sétálás közben. Ő, egy osztálytársunk, meg én. Ötödikben volt egy kitalált barátom (akit nem én találtam ki engem csak belerángattak, bonyolult), és akkor úgy tűnt M féltékeny. Miután mindenki megtudta, hogy csak kitaláció az egész megbeszéltem vele, hogy nem hozzuk fel többet ezt az ügyet. De Tatán felhozta. Azt mondta hogy nem értek a párkapcsolatokhoz, mondtam, hogy legalább annyira értek hozzá mint ő. Ő erre azt mondta, hogy én ne beszéljek amikor egy kitalált fiúval jártam. Utána halkan odamondott egy b*zdmeget bár azt nem biztos, hogy nekem. Aznap nagyon depis lettem egész nap ezen kattogott az agyam. Következő nap se voltam jobban (egész táborban magamba borultam, sírtam és nem ettem). Következő nap próbált velem beszélgetni billiárdnál is, sétánál is, meg úgy mindig, de én nem hagytam magam becsapni és közömbös voltam vele. Este a tábortűznél megsajnáltam (nem is tudom miért) és beszélgettem vele normálisan. Aztán később este pár idegen fiú elkezdett engem és két barátnőmet követni mi meg bent ragadtunk a két barátnőmmel egy házban amíg el nem mentek az idegenek. Mikor elmondtuk a tanárnak M hallotta és azt mondta nekem, a szemembe nézve, hogy szét veri őket, én nem válaszoltam, hanem eltereltem a szót. Később egy szobában ültünk. M, 3 másik lány és én. Két lány kiment, a harmadik is kiakart és beakartak minket zárni M-mel kettesbe. persze én tiltakoztam. Később bent voltunk hárman. egy lány, m és én. Kiakartam menni, de ott hagytam az ágyon a telóm így visszamentem érte, M pedig ez idő alatt bezárta az ajtót. Én megpróbáltam kinyitni az ablakot hogy kimenjek de elcsesztem és amikor leültem az ágyra mert feladtam a szabadulást, M felállt és miközben odament az ablakhoz megsimogatott. Ezzel teljesen összezavart hogy mi van. Egész táborban beszélgetni próbált velem, de vagy megbántott (nem direkt) vagy összezavart. Elvileg ötödikben tetszettem neki most nem tudom mi van. A táborban neki is eléggé nyomott hangulata volt. Ja és a táborban egy másik lánnyal flörtöltek (?). Azóta is ugyanígy megy minden csak nem simogat, és azt azzal a másik lánnyal nem flörtöl (viszont a csaj próbálkozik nála). Csak beszélünk nevetünk és néha megbánt nem szándékosan. Most akkor mi van?

2015. jún. 13. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nevezzük Android M-nek
2015. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nevezzük. De ettől nem tudom, hogy miért csinálja ezt :'''D
2015. jún. 13. 17:34
 3/5 degurl válasza:
Szerintem megbanta, hogy azt mondta, hogy nem ertesz a parkapcsolatokhoz, es szeret teged
2015. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziaa!


Hetedik vegen velem is valami hasonlo tortent. Hidd el,mindent nagyon jol csinaltal:))) egyertelmu,hogy tetszel a fiunak es megbanta, hogy felhozta a kitalalt baratodat.

2015. júl. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

(Az elozo kommentelo vagyok)

Meg annyit hozatennek, hogy a fiuk szeretik, ha egy lanyt nem kapnak meg rogton:) baratkozz meg a tennyel, higy tetszel neki ;)

Es kerlek, majd meseld el privatban, hogy vegul mi tortent! Persze csak ha van kedved, idod, energiad es szivesen megosztanad velem

addig is szoritok

14/L

2015. júl. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!