Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van sok fiú aki szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van sok fiú aki szerelmes belém, de én csak egybe vagyok és az nem ők, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 fiúnak nagyon tetszek. 4-től nem akarok semmit.


1 konkrétan randit kért, de én csak azt mondtam, hogy szólaok majd ha jó lesz. De nem szóltam,szólok. Mondjam meg neki, hogy ne nagyon reménykedjen(csak ennél szebben)


A másik 3 nem is érdekel. És ők nem lépnek semmit.


Az utólsóval meg az a helyzet, hogy egyszerűen megzabálnám! Annyira aranyos! ÉS mindig mondom neki, hogy cuki meg minden. Az elején elkezdtünk beszélgetni és tök jól megértettük egymást. Akkor még nem tudtam. Utána rögtön talizi akartam vele és ő is velem. Ez majdnem összejött volna, ha megengedi az anyukám. Azt mondta ne nézzem hülyének tudja, hogy randi lesz és nem enged el. Erre én:mi vvaan? te komplett idióta vagy?

Mind1 ezen túlléptem. A baj, hogy annyiraaaa aranyos a hagja meg a mosolya, de nem tudnám magunkat elképzeni semmiképp. És ezt tegnap mondta el nekem, hogy tetszek neki. Én meg gondoltam úgyhogy nem lepődtem meg. De ő meg utána zat mondta el akar felejtani mert:


3. A fiú akibe szerelmes vagyok nem érez úgy, ahogyan én iránt. Nagyon rendes volt, mert amikor elmondtam jól fogadra és sokszor bocsánatot kért.


A baj az, hogy nem tudom elfelejteni. És az a fiú akit cukinak találok sokat segített ebben az egészben, és meg akarom hálálni. Csak nem tudom hogyan és hogy EGYÁTALÁN MIT CSINÁLJAK úgy nagyjából mindenkivel....


Segítség? :O



2015. jún. 13. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
sz*pd le mindeggyiknek...
2015. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!