Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan írják rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan írják rá facebook-on egy olyan lányra akit nem ismerek és nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérek!

Máskor ráírtam kb.(1 hónapja) és nem írt vissza.



2015. jún. 14. 13:51
 1/6 anonim válasza:
Szerintem azért nem szeretne veled beszélgetni a facebookon mert nem ismer és lehet hogy rosszra gondol. De ne add fel bizonyísd be hogy te nem szórakozni akarsz vele.
2015. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam de hogyan csináljam?
2015. jún. 14. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Írd le neki, hogy megláttad valahol és nagyon szimpatikus neked, szeretnéd megismerni.

Esetleg mesélj magadról neki, mielőtt visszaírna.

Ebből tudhatja, hogy komolyak a szándékaid.

2015. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor leírtam neki hogy hol szoktam látni és hogy szeretnék vele megismerkedni és lenne-e kedve beszélgetni valamikor csak magamról nem írtam.
2015. jún. 14. 15:21
 5/6 anonim válasza:

Velem történt már ilyen

ráírtam hogy Szia van kedved és időd dumálni? plusz bejelöltem ismerősnek

1 hétig semmi

majd profil képet cseréltem és nyílvánossá tettem pár infót töröltem a jelölést és újra jelöltem

nekem bevált :)

2015. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Manapság elég nagyarányban van jelen az ajelenség hogy egy szociális közösségi hálón, alányok antiszociálisan viselkednek. Most ez dívik, hogy nem válaszolsz amásiknak, ebbe én is belefutottam! Sztem ne foglalkozz vele, magad miatt! Ha te megtiszteled őt, elvárhatod, hogy ő is megtisztel a válaszával minimum! Ettől nem borulnak le a falak! Bár lehet sokan azt hiszik hogy igen!
2016. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!