Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért "csinálhatom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért "csinálhatom ezt"?

Figyelt kérdés

Van egy Srac, aki tetszik es amikor valami érdekes dolog történik vele kapcsolatban ( pl vele álmodok/közel megyek el hozza, stb...) akkor azt fel szoktam írni :D

Eddig azt nem írtam fel, ha "csak" láttam ( Max ha egy 'lehet rám nézett' mondat is társult hozza :D ), de ma láttam es fel is írtam :/


Szerintetek miért csinálhatom ezt?



2015. jún. 15. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég fura de aranyos :D mert annyira odavagy érte és mivel nem beszéltek nem is a barátod minden apróságot feljegyzel vele kapcsolatba hogy ez meg az történt veled mert számodra elérhetetlennek tűnik szerintem.Ha barátok lennétek nem csinálnád ezt.
2015. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
😇😈
2015. jún. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
tikkes vagy
2015. jún. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!