Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem lehet valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet valakit ismerősnek jelölni, ha eddig lehetett? Magyarázom lent.

Figyelt kérdés
Bejelöltem egy fiút, aki tetszik, előző este smároltunk...Nem jelölt vissza. Gondoltam kijelölöm és aztán újra bejelölöm, mert a tesómnál is volt így hogy elsőre nem kapta meg az illető a jelölést valahogy. Szóval újra bejelöltem, telóról. Az nem mindig megbízható. Amikor laptophoz kerültem, megnéztem hogy mit ír most az adatlapján, bejelöltem-e vagy sem...de nem ír semmit! Nincs is ott az opció hogy jelölés vagy jelölés visszavonása. Most akkor letiltott? :OOO

2015. jún. 16. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom hogy letiltott-e de ha ez ennyire nem akar összejönni akkor ne erőltesd.


Én még sosem jelöltem be kétszer senkit és mindig működött a dolog.

De ha azóta sem jelölt vissza és tuti hogy volt fent facén akkor esélyes hogy nem kiváncsi rád.

2015. jún. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha letilt akkor a profiljára sem tudsz rámenni :)
2015. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi skacok! :) Am asszem lasan túlleszek rajta. :)
2015. jún. 17. 01:56
 4/4 A kérdező kommentje:
*lassan
2015. jún. 17. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!