Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok,és ő is belém.Ezt mindketten tudjuk,de személyesen ezt még nem beszéltük meg.

Egy suliba járunk,vagyis jártunk,mivel ő nyolcadikos,és most ballagott el.Március óta beszélgetünk mindennap(viberen,snapchaten),de élőben nem nagyon beszéltünk még.

Szeretnék csinálni valamit.Úgy értem,megölelni,megpuszilni,esetleg ha jó a pillanat megcsókolni.

Azért szeretném ezt,mert egész nyáron nem fogom látni(mert egyikünk sem fog nagyon ráérni),viszont szeretném vele tartani a kapcsolatot,találkozgatni vele hogy majd szeptemberben összejöhessünk.Azért mondom hogy szeptember,mert akkor kezdődik a suli,és akkor tudunk majd találkozgatni.

Lehet hogy nem értitek hogy akkor miért most akarom megölelni vagy megcsókolni.Megölelni,megpuszilni "búcsúzóul" szeretném.Csók max.akkor lesz,ha beszélünk arról is hogy most mi van köztünk.

Szerintetek ez rossz ötlet?



2015. jún. 16. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerelmes vagy.
2015. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És rossz ötlet hogy megöleljem,megpusziljam?
2015. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a kérdező gyk-s alteregója akkor nem. Miért volna rossz ötlet?
2015. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!