Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki a legjobb barátom és nagyon tetszik nekem és szerelmes is vagyok belé de ő ezt nem tudja. Viszont én sem tudom hogy bejövök-e neki. Mit tegyek írjam meg neki hogy mit érzek iránta, vagy maradjunk barátok?

Figyelt kérdés
(Lány vagyok), (lány fiú barátságban) szeretném ha tudná mit érzek iránta csak félek hogy elveszítem mint barátot is.

2015. jún. 18. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, ha úgy érzed. Hasonlóan voltam én is, elmondtam neki, két hétig kicsit furán viselkedett, de aztán megint olyan lett mint régen és barátok maradtunk. Sajnos csak barátok.
2015. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ugy néz ki, hogy az elkövetkezendö évben nem fogtok találkozni akkor ird meg neki. Egyébként nagy ökörség!!!!
2015. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is így szúrtam el. Amúgy meg semmiképpen ne írd le, ha elmondod neki. Ha elmondod neki, akkor szóban tedd.

Én a helyedben nem baltáznám el. Ha ő is így érezne, lépne. De ne rontsd el ezzel! Majd túljutsz rajta!

2015. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez a baj hogy nemtudom ő mit érez. Mert lehet hogy ő is szerelmes belém csak nem meri bevallani ugyanúgy mint én neki. De biztos mondjam el?
2015. jún. 18. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt mondjuk, hogy mi a helyedben nem mondanánk el. Hidd el, ha ő is így érez, az ki fog derülni előbb-utóbb. Ha együtt kell lennetek, együtt lesztek. De én saját tapasztalatból mondom, hogy ne mondd el neki.
2015. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!