Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14F/14L Amikor még iskolába...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14F/14L Amikor még iskolába jártunk volt egy lány akinek 3 hónapig minimum tetszettem neki (szeretett) De mikor én viszonoznám neki az érzéseit egyik vasárnap este találkoztunk. (nem kettesben) Megfogtam a kezét és ő megcsókolt. Mi lesz?

Figyelt kérdés
Szerdán meg kint mikor fázott átkaroltam és a fülébe súgtam hogy szeretem! Mire azt mondta nem áll készen egy kapcsolatra. Bementünk és bent is odabújt hozzám és mikor megfogtam a kezét nem vette el. Akkor nem vette észre hogy meg akarom csókolni ezért csak arcrapuszit adtam neki. De ez előtt bent azt monda már nem úgy szeret! De azt monda neki ez az első eset. Úgy mint nekem. Szóval én úgy érzem szeret. Véleményeket kérek! Szerintetek mi lesz?

2015. jún. 20. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudja mit akar.
2015. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először is elégedj meg azzal, hogy megcsókol ha úgy érzi, vagy viszonozza, ha te teszed. Ne akard erőltetni, mert ha ott van veled és odabújik hozzád, hagyja hogy átkarold, akkor szüksége van rád. Viszont még nem tudja mit szeretne, fél. Kedvel, jólesik neki a közelséged, de nem akar ígérgetni. Szóval hagyd, majd eldönti mikor mondja ki azt amit egyébként te is tudsz. Legyél mellette, és vigyázz rá.

Felesleges azt kimondani amit ki is lehet mutatni. Nem az a lényeg mit mondasz, hanem az, hogy mit érzel.

2015. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De az a baj hogy az anyja se nagyon akarja hogy mi együtt legyünk :/
2015. jún. 20. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Kicsit lehetne érthetőbben is..


Na.. A helyzet a következő: Kicsik vagytok és nem tudjátok mit akartok..

Vagyis ő biztos nem..

2015. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vagyunk túl nagyok.... De ha jól számolom 6hónapja tetszek neki... És most meg ez lett... Nem értem... Azon is gondolkoztam hogy elmegyek a házukhoz és ki hívom... De azt mondják sokan hogy ne tegyem... És ötletem sincs mit tegyek :/
2015. jún. 20. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyu. Te fiú vagy, ő pedig lány. Gyerekek vagytok. Egy lányt mindig jobban óvnak a szüleik a kapcsolatoktól, mint egy srácot. Ezzel akkor se tudsz csinálni semmit, ha nem értesz vele egyet. Addig amíg a lány szülei nem látják azt, hogy megbízhatnak benned, addig ellenezni fogják a dolgot és a lánynak kiselőadást fognak tartani arról milyenek a pasik. A gyerek pedig a szüleiben bízik akkor is, ha az nem tetszik neki amit kérnek tőle.

Kísérd néha el ha megy valahova. Lássák a szülei, hogy hogy amikor te vele vagy akkor biztonságban van, pld. időre hazakíséred, nem próbálsz meg gyorsan eltűnni, ha a lányukkal látnak, vagy netán kérdeznek valamit tőled, mert ezzel azt sugallod, hogy nem veszed komolyan a lányukat és nem bízhatnak benned. Próbáljatok meg több időt együtt lenni kettesben náluk, úgy hogy a határokat a szülei szabják, egy idő múlva nem fognak foglalkozni azzal mit csináltok, mert ha elnyered a bizalmukat onnantól nem fogják ellenőrizgetni a lányukat ha együtt vagytok és nem adtok rá okot.

Az hogy a lány szülei nem fogadnak el téged lehet oka annak, hogy nem tud dönteni, hiszen döntenie kellene a szülei és közted. Ha nem szeretne akkor már rég tudnád, mert egyértelmű kit választana. A szüleit viszont ő nem, csak te győzheted meg arról, hogy bízhatnak benned. Ha tényleg szereted a lányt, akkor megteszed azt, hogy bizonyítasz érte és el kell fogadnod az lány szülei által szabott határokat és szabályokat ami ezzel kapcsolatos. egyébiránt ha mondjuk a barátnőddel együtt elmennétek hozzájuk, és leülnétek ti ketten beszélni a szüleivel, és elmondanátok azt, hogy ti mit szeretnétek, és megkérdezitek milyen szabályok betartása mellett, nem gördítenek a dolgok elé akadályokat, akkor lehet elég érettnek tűnnél a szülők szemében, és bár lehet kicsit szigorúnak tűnő szabályok mellett találkozhatnátok, de nem kellene a barátnődnek minden találkozásotokkor a szülei és a te általad támasztott elvárások közt egyensúlyozni.

2015. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mit lett?
2016. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!