Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelent?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt hiszem beleszerettem egy 13 éves lányba, akivel nagyon jóban vagyunk. Sokszor írja chatelés közben, hogy mennyire hiányzom neki, meg milyen jó lenne, ha ott lennék vele és megölelném, ő meg hozzámbújna. Nagyon sokszor megöleltük már egymást és pár napja kettesben voltunk, leültünk egy padra, a vállamra hajtotta a fejét és úgy beszélgettünk. De többször panaszkodott már, hogy miért hiszi azt mindenki, hogy járunk és többször mondta, hogy én az egyik legjobb barátja vagyok. Lehet, hogy tetszem neki, csak nem akarja elmondani? Vagy csak tényleg egy nagyon jó barát vagyok neki és nem akarna járni velem? Kérlek mondjátok el mit jelenthet ez egy 13 éves lánynál és hogy mit csinálhatnék.

2015. jún. 20. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Töltött káposzta? Lebbencsleves?? Afrikaielefántvese???
2015. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2015. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14
2015. jún. 20. 23:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Te jóságos ég! Ahelyett, hogy a gyakorin nyavalyognál, válaszd a jó megoldást: KÉRDEZD MEG!
2015. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyugi, az lesz, ma megkérdezem.
2015. jún. 21. 12:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!