Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves vagyok, és beleszerett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, és beleszerettem egy nálam 24 évvel idősebb férfiba. Nem tudom elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, ez a szám már önmagában is extrém, hiszen apám lehetne a fickó. Már majdnem egy éve elmondtam neki, hogy mit érzek iránta, de ő a nagy korkülönbséggel takarózott. Mondanom sem kell, hogy mennyire megbántott, hiszen ez már évek óta tart. Nagy köztünk a távolság, közel 160km. Tudom, el kellene felejtenem, de egyszerűen ez nem megy. Nem tudom elfelejteni. Túlságosan erősek az érzéseim. Ha meglátom, olyanná válik a szívverésem, mint egy lékkalapács. Nem tudok lemondani róla. Nagyon szeretem. Amit érzésileg lehetséges, meg tudnám neki adni. Önzetlenül tudnám szeretni, tiszta, teljes szívemből, de meghallgatni sem hajlandó. Mit csináljak? Nem találom a facebookját, mert álnéven van. Találkozni nem tudok vele, de szeretném, ha legalább megértené, hogy mennyire szeretem, hogy milyen fontos nekem. Mit tegyek?

2015. jún. 21. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Hagy békén. A pasasnak legalább van esze, és tudja felesleges egy kislánnyal kezdenie. Te meg foglald le magad valamivel, és ne foglalkozz a pasival. Neki is megvan a maga élete.
2015. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
mond el jobban jársz
2015. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem takarózás részéről, hanem józan ész. Ha egy ilyen fiatal lány ennyire kötődne hozzám, akkor én is menekülnék tőle. Veszélyes lehetne rám nézve.


42F

2015. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
irigylem a pasit :D
2015. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 norbi544 ***** válasza:
77%
Már nem azért, de vajon ki az, aki ezt nem tartaná furának? Nincs bajom az ilyen dolgokkal, de gondolj bele. Ha csak annyit látna valaki az utcán, hogy ad egy puszit a szádra... Még a rendőrséget is kihívná. Kiskorúak megrontása... Még ha nem is az, mert te akarod. Szóval.. Érted. El kell felejtened.
2015. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!