Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akar valamit? Teljesen összeza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit? Teljesen összezavar, véleményeket írjatok kérlek!

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki itt lakik a közelben és néha látom a buszon. Nem is olyan régen még én kezdeményeztem, aztán nnéha ő is írt. Köszönőviszonyban lettünk és néha beszéltünk facen. Egyszer csak odajött hozzám beszélni és onnantól kezdve sokat chateltünk meg beszélgettünk is. Elhívott találkozni, de lemondta, mert közbejött neki valami, így elhalasztottuk... De azt is lemondta. Innentől kezdve nem érdekelt, de nem tudom teljesen kiverni a fejemből. Valamilyen formában szinte minden álmomban ott van, sokszor eszembe jut... És nem tudom mit csináljak. Tetszett a fiú, de kiábrándított az, hogy lemondott és azóta nem keresett(csak egyszer beszéltünk azóta) Barátkozzak vele vagy hagyjam? Segítsetek, mert megőrülök. Előre is köszi. :)

2015. jún. 21. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ott lesz a buszon, akkor menj oda hozzá és smárold le. Ha ezután összejöttök, akkor jöttök nekem 1 Jägerrel, ha nem, akkor legalább smároltál vele. NO RISK NO FUN!
2015. jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Érdekes lenne. Egy pók eltávolításához nincs merszem. :D De Köszi az ötletet. :D
2015. jún. 21. 23:23
 3/3 anonim válasza:
haat figyelj😃 en kezdtem paraszttal. 9 honapig voltunk egyutt utana 6 honapig sirtam:D szerintem hagyd a p*csaba😃
2015. jún. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!