Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közöljem vele finoman...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem vele finoman hogy nekem más tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy osztály társam akivel elég jó volt a kapcsolatom. Mondhatni a legjobb barátok voltunk. De egyik napról a másikra megváltozott. Kedvesebb lett hozott ajándékokat....stb. Azt hittem hogy valami rosszat tett és ki akar engesztelődni mint máskor. De nem.... Egy idő után azt vettem észre hogy folyton követ. Nem akartam rá figyelni, úgy tettem mint ha ott sem lenne.... Ez csak rosszabb lett, még egy kis idő elteltével ha más fiúval beszéltem ő ott figyelt vagy akár oda is jött. Amikor már nem bírtam tovább rá kérdeztem és ő azt mondta: halálosan szeretlek!! Meg se tudtam nyikkani.... Igaz kedves de nem az esetem... Olyan fiú aki nem törődik a külsejével és kisebb is nálam. Aztán rá 2 napra térdre ereszkedett és angolul meg kérdezte leszek e a barátnője!! Én elmondtam hogy kedvelem de nem úgy ahogy ő engem. Azóta nem szól hozzám csak állandóan bámul és követ és múltkor beszéltem egy nagyon cuki sráccal ő meg oda jött és el rángatta a fiút mellőlem. Azóta valahogy megint jóban vagyunk de már nem LB-K vagyunk. És bele szeretem az egyik osztály társamba ami kölcsönös ;) Közbe amúgy még mindig szerelmes belém a másik. Mit tegyek hogy ne bántam meg de mégis járják az osztály társammal??? Tippek jöhetnek...

2015. jún. 22. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy jól csináltad. Elmodtad, hogy nem akarsz tőle semmit és ennyi. Nem a te hibád , hogy nem értette meg. Ha ennyire szeret sajnálom de mindenkèppen bántod szegènyt. Úgy látszik ő a nehezebbik eset aki nem érti. Próbálj meg valakit beszervezni neki esetleg , adj neki tippeket , hogyan nézhet ki jobban. Stb elvégre a legjobb barátod
2015. jún. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez volt,de én elrontottam vagy , hogy is mondjam... Nekem is a legjobb fiú barátom volt,majd a barátnőmmel "üzente" meg a kérdést, hogy járnék-e vele én nemer mondtam. Majd szóba is kérdezte én elmondtam,hogy én nem úgy érzek iránta. Telt az idő és ujra chaten és facebookon kérdezgette addig amíg azt nem mondta,hogy egy próbát de te ilyet ne csinálj mert csak az lett a vége, higy szakítottam vele mert nagyon risszul éreztem magam, és eléggé megváltozott a kapcsolatunk, talán most 1 hónapra rá kezdünk ujra barátként érezni de még most se vagyunk egymással a régiek mert kerüljük egymást.
2015. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is jól csináltad nekem is volt hasonló csak valószínűleg én az elején félre érthető jeleket adtam (pedig ha tudná a világ mennyie nem akartam) és utána olyan kellemetlen és olyan lelkiismeret fuldast okozott de ez van :/
2015. jún. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!