Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy végre vége...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy végre vége legyen? (kicsit hosszú, többi lent. )

Figyelt kérdés
Az egész négy évvel ezelőtt kezdődött. Beleszerettem egy fiúba,egész jó barátok voltunk.Elmondtam neki levélben, facebookon,versben amit bedobtam a postaládájukba,hogy szeretem.Sosem mondott rá semmi konkrét dolgot,amikor megkapta a verset,másnap mosolyogva amikor eljött mellettem odasúgta hogy megkapta..Ahogy egyre jobban elvesztettem annak reményét hogy lesz köztünk valami annál jobban változtam meg.Ez volt ami elindította a depresszióm.Jaj,de nagy szó ez egy tinitől tudom..Utána történt pár halál eset a családomban,majdnem megbuktam az iskolában,a fiú mindennap eszembejutatta hogy nem kaphatom meg,és nem volt mellettem senki akinek elmondhattam volna.2013-ban minden kapcsolatomat megszakítottam a fiúval,mert el akartam felejteni.Azt mondta nem érti. Nem bírtam ki és újra beszélgetni kezdtem vele,és még jobban szenvedtem tőle. Ekkor küldtem neki a verset.Utána flegmán válaszolt az üzeneteimre.Volt a legjobb barátja, aki bókolt nekem folyamatosan és ez hízelgő volt.El tudtam felejteni hogy a fiú nem szeret,és tudtam nevetni.Mindennap beszélgettem ezzel a sráccal.. Egy idő után éreztem hogy túlságosan is kedvelem.Elmondtam neki,amit nagyon sajnálok.Kiderült hogy kb minden lánnyal ezt csinálja és csak hülyíti a lányokat.. Nagyon fájt. Nem is szerettem ezt a fiút csak jól esett hogy úgy éreztette velem hogy fontos vagyok neki.Ezután a koppanás után máig nem beszéltem azzal a fiúval akit tényleg szerettem.Amikor meglát akkor folyton dühös, flegma fejjel keresztülnéz rajtam.Nem is köszön. Még mindig szeretem. Pedig mindent megtettem azért hogy elmúljon ez az érzés.. Már nem is járunk egy iskolába már egy éve..Mindennap eszembejut, vele rémálmodok.Mit tudnék tenni hogy ennek vége legyen?Hobbim is van...

2015. jún. 22. 10:32
 1/7 anonim válasza:
Mondjuk ne fiúkkal beszélgess, hanem lányokkal, szerezz több barátnőt, mert náluk nem áll fent a veszélye, hogy beléjük szeretsz, és valószínűleg ők nem csak hülyíteni akarnak, és a hobbi mellett tanulhatnál, és most komolyan, miért nem veszed figyelmen kívül a "szerelmedet", aki minden valószínűséggel szintén csak hülyít immáron negyedik éve... Ne te küzdj érte, hanem ha tényleg ő is érez valamit, ő küzdjön érted, én a helyedben a reménykedés helyett elfelejteném, és átnéznék rajta, csak annyi kell, hogy ne vedd komolyan, ha köszön még csak ne is nézz arra, tegyél úgy, mintha nem létezne, aztán ha tényleg szeret akkor rákérdez, vagy újra beszél veled, ha csak hülyített, tovább csinálod, és te jársz így is a legjobban...
2015. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tanulok,nagyon jó eredményeim vannak és felvettek abba a suliba ahová mindig is akartam menni.Sok barátnőm van.Azt csinálom. Próbálom elfelejteni.De ha sikerül is nélküle végig csinálnom egy napot akkor feltűnik hirtelen az utcán, vagy valamelyik ismerősöm rak fel vele képet és el is csesződött a kedvem...azért köszi a komit
2015. jún. 22. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:
hali:) én teljesen átérzem a helyzetedet. velem ugyanez volt fél évig (szerencsére csak annyi) ... én is nehezen jutottam túl rajta. Figyelj. Első és legfontosabb dolog:undorodj tőle! de komolyan.. minden lánnyal ilyet csinál,az egy lelki nyomorék. nem viccelek. Próbáld elterelni a gondolataidat. Minden rá emlékeztető dolgot tegyél be egy dobozba. Menj el bulizni,kavarj srácokkal.:) Vásárolgass! Sportolj. Próbálj kicsit személyiségben megváltozni (vagyis tanuld meg,hogy többet ilyen világi csicskákkal nem kezdesz ki). Fogd ezt fel mint egy tanulság. Ha akart tőled volna valamit,tett volna érte. Nem baj,mert most már megtanultad ezt is. Több tapasztalattal rendelkezel. ;) ha szeretnél beszélgetni akkor írj rám:)
2015. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen megprobalok valtoztatni egy-ket dolgon!

Amugy aki csak kihasznalja a lanyokat az annak a fiunak a legjobb baratja,aki nekem tetszett.. remelem igy ertheto:)

2015. jún. 22. 14:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a fiu akit szeretek,az sosem bantott meg <3 ..
2015. jún. 22. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Tiltsd le facebookon, egy forras kilove ami az eszedbe juttathatja.


Sok sikert. 😏

2015. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
✔kesz..
2015. jún. 26. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!