Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Meik lányt választanátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Meik lányt választanátok? 1. Vékony (a legkissebb méretű cicanadrág is lötyög rajta), hosszúkás arcú, magas, középhosszú szőkésbarna hajú, kék szemű. 2. Magas, duci, hosszú szőkésbarna hajú, barna szemű. Hasa viszonylag lapos.

Figyelt kérdés

2015. jún. 22. 15:52
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
35%

Hálistennek...

Én lány vagyok és csak azért érdekelt a kérdés hogy milyen válaszok jönnek rá és teljesen elégedett vagyok. Én mindigis nagyon vékony voltam, alig van mellem, popsim is csak kevés és mindig azt hittem hogy ilyen alakkal soha senkinek nem fogok kelleni. (ez eddig be is jött nagyjából). Egyébként a hajamat kivéve akár lehetnék én az első lány, csak nekem fenékig érő természetesszőke hajam van:3 All in all köszi srácok, megnyugtattatok:D

16/L

2015. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
54%

"Egyébként a hajamat kivéve akár lehetnék én az első lány, csak nekem fenékig érő természetesszőke hajam van"


Ebben a mondatban ellentét feszül vaaagy csak én vagyok hülye :D

2015. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
aki kéri h meséljek még: nem mondhatok többet,mert a két csaj, a barátnőim,és nem mondták h ennél több infót kiadhatok.
2015. jún. 22. 20:10
 14/30 anonim válasza:
19%

Kedves Matee, ha kötekedős kedvedben vagy akkor keress rá más alanyt mert én nem vagyok rá vevő. Köszi :*

(a lány aki az "ellentétekkel ellátott" mondatot írta)

2015. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Agyhalott vagy.
2015. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
62%
Én a kettő keverékét választanám.
2015. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit megsértődtél és gyorsan odaírtál valami negatívumot az elsőhöz..de a másikat meg fényezted hogy van segge is meg melle is.Gondolom te vagy a kettes,vagy a kettest jobban szereted:)...

Én az egyest választom a kék szemű,vékony,magas lányok nagyon szépek!

2015. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
68%

1-es mindenféleképpen. Mindenben megfelel nekem!

Duci lapos hassal? Haha...jó vicc. Fogadjunk ott van rajta egy csomó zsír, azért ne nevetess... ezzel nem hiszem, hogy bárkit is beetetsz, max saját magad! Az, hogy van melled és segged: kicsit sem érdekel. A másiknak is van. Az tévhit, hogy a fiúknak csak is a nagy fenék és mell tetszik. Bőven akad olyan, akinek pont, hogy nem...

Elég irigység szagot érzek itt... így mellesleg megjegyezve.

Szóval siettél az írással? hmmm... egy kérdésnél. Még egy válasznál ok, de azért egy kérdést csak igényesen/igényesebben tesz fel egy ember, ha tényleg komolyan gondolja. Minimum 1x átolvassa. Gyanús ezt így hirtelen hozzátenni(egyikhez csak negatív másikhoz csak "pozitív"nak gondolt dologgal) és egyébként is miért siettél?

"aki kéri h meséljek még: nem mondhatok többet,mert a két csaj, a barátnőim,és nem mondták h ennél több infót kiadhatok"

És itt nyilván az egyik barátnőd azt mondta: jah bocsi szúrd már még be azt is, hogy nincs mellem és még azt is légyszíves, hogy tömöm. Köszi!

Viccnek is rossz...

2015. jún. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
62%
az utsónak igaza van
2015. jún. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
100%
17 - es, pont erre gondoltam én is. :D
2015. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!