Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak hulyitett. Hogy lepjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hulyitett. Hogy lepjek tul rajta?

Figyelt kérdés
15eves lany vagyok es van egy srac akibe beleszerettem. O 21 eves. Ismertem mar regota de egyszer csak elkezdtunk interneten beszelgetni. Nagyon jol elvoltunk meg minden. Szep lanynak tartott en is jokepunek tartottam ot. Tobbszor is irta nekem hogy nagyon tetszem neki. En irtam h o is nekem..nagyon. Kedves volt velem meg aranyos. Bokolt, szepeket irt. Eloszor ereztem h zavarja a korkulonbseg de kesobb mar irta h nem problema. Az utobbi idoben egyre tobbszor volt tema a szex. Ehhez is eleg valtozoan allt hozza. (O hozta fel eloszor a temat). Egyszer ketszer talalkoztunk kedves volt akkor is nagyon. Akkor is ugy vettem le hogy tenyleg bejovok neki meg minden. Aztan egyszercsak baratnoje lett. Es megtudtam h akkor is egyutt voltak mar amikor nekem meg "udvarolgatott" es felakart szedni. En nagyon nagyon nagyot csalodtam benne. Borzalmasan osszezuhantam es nagyon faj h csak a szexre kellettem volna neki. El kellene felejtenem de nem megy mert en nagyon megszerettem es hianyzik az hogy beszelgessunk mert mindig fel tudott viditani meg egyszeruen csak szerettem. Azota mindenrol o jut az eszembe es faj hogy azzal a masik lannyal van. De a legjobban az faj hogy nem mondott igazat es csak hulyitett.. Hogyan tudnam ot elfelejteni? Vagyis nem is igazan elfelejteni csak tullepni rajta hogy mar ne erdekeljen, ne zavarjon hogy becsapott es csak jatszott velem. Hogy tudnam ot kitorolni az agyambol de legfokepp a szivembol??..
2015. jún. 25. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az idő majd megoldja, erre tényleg csak ez az egy módszer van. Foglalkozz a saját életeddel, kezdj el sportolni, járj el társaságba, csináld azt amit szeretsz.
2015. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a gyors valaszt:)

Irjatok meg legyszives!!!!

2015. jún. 25. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!