Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van hogy egy srác mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy egy srác mikor találkozunk nem beszélget velem csak a barátnőimmel?

Figyelt kérdés
A srácnak van barátnője de facebookon mindig annyit beszélgetünk. De mikor találkozunk velem alig beszélget.

2015. jún. 26. 20:21
 1/4 kérdező140 ***** válasza:
Lehet hogy amiatt mert annyit beszéltek hogy nem maradt téma vagy tetszel neki és amiatt nem mer hozzád szólni mert kicsit félős de ez nem biztos mert én n ismerlek nem tudok róla eleget
2015. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem féltékkenyé akar tenni téged
2015. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt arra mondanám hogy tetszel neki csak életben a pasik fele gyáva kivéve a nagyképűek.. akik fel akarnak vágni bizon esélyes a féltékenyé tevés vagy az hogy tényleg tetszel neki és a életben nem nyitott vagyis nem mer nyilvánosan besézlni mert fél hogy sokat hibázna a beszélgetésben vagy bezavarodna :) neten meg azért olyan könnyű beszélnie mert nem vagy ott előtte így könnyedén nyitottan tud beszélni mert ha valami rosszat mondana vagy ilyesmi akkor egyből le is léphet fület farkat behúzva :) kb ezt lehet mondani én is ilyen voltam anno de most már2 hónapja senkivel nem beszéltem neten a ismerőseim közül és csak életbe de ott is máf vagy fél hónapja egy árva szót sem...
2015. júl. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A helyzet az hogy vagy egyszeruen nem erdekled egyaltalan es csak azert beszel veled facebookon is mert nincs mas es unatkozik vagy csak siman tetszel neki
2016. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!