Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszrettem egy erdélyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszrettem egy erdélyi fiúba egy egyhetes táborban, de holnap már indulunk haza. Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Én Magyarországon lakom
2015. jún. 27. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő hol lakik? Milyen messze vagytok egymástól? Biztos, hogy szerelem? Lehetséges, hogy csak fellángolás, nekem 1 hónap kellett, hogy biztosra vehessem szerelmes lettem.
2015. jún. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kissé fáradt vagyok. Elnézést, de szelektíven olvastam. Nem láttam, hogy Erdély :D A többi kérdésem változatlan D
2015. jún. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezalatz az idő alatt ő is adott jeleket
2015. jún. 27. 00:26
 4/6 anonim válasza:
Menjetek be egy sátorba és nem kell dugni, de legyen valami.Kis simogatás, nyúlkálódás,csókolózás. Biztos hogy nemfog elfelejteni :D
2015. jún. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Mivel tini kategóriába írtad, valószinűleg még fiatalok vagytok. Ebből a kapcsolatból nem lesz semmi, feljtsd el.

Még felnőtteknél sem gyakran működik a távkapcsolat pláne nálatok. Ne mondj neki semmit, próbálj meg nem gondolni rá, különben csak rosszabb lesz.

2015. jún. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmondhatod neki, rosszabb nem lesz valszeg
2015. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!