Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Többet érez mint barátság? 16/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érez mint barátság? 16/F

Figyelt kérdés
Adott egy lány 16/L. Illetve én 16/F. Már kb 3 éve legjobb barátok vagyunk mindent tudunk egymásról. Mindent elmond és én is. De mostanában érdekesen viselkedik. Sokkal többet van velem mint a pasijával mindig kibeszéli, hogy a pasija mekkora szemét, és hogy miért nem lehet olyan a pasija mint én. Sokszor hív el ide-oda hogy kísérjem el meg ilyesmik. Most ezeket nem tudom mire véljem, szerintetek többet érez barátságnál?

2015. jún. 27. 06:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek kelsz fel nyáriszünetben, szombaton 6:24kor??? :P na mindegy... Szerintem valószínű hogy többet érez, de nem biztos, ennyiből nem lehet megállapítani rendesen.
2015. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Velem is ez van csak én lány barátomat 12 éve ismerem de csak az utóbbi 3-4 évben alakult köztünk komolyabb barátság mi csak barátok vagyunk de lehet nálad többet akar a lány :D
2015. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem tudom sajnos még. Majd kiderül.Köszi az eddigi válaszokat, várom a továbbiakat :)
2015. jún. 27. 11:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem erez tobbet, mint baratsag, csupan a baratjanak tekint.
2015. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

A legjobb barátomnak én is elmondom hogyha baj van a pasimmal, tanácsot kèrek stb... A legjobb barát meg nem arra van hogy elmondj mindent neki ès elhìvd bárhova? Szerintem ettől mèg nem biztos hogy többről van szó, de ha igen úgy is meg fogod tudni. :)

16L( és 4 éve vagyunk legjobb barátok ő 17)

2015. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Orsinca válasza:
Figyelj..én azt tudom tanácsolni, hogy finoman kérdezd körbe a dolgokat. Ezt úgy értsd, hogy mikor mondja, azt hogy olyan barátot akar, mint te akkor kérdezz rá, engem vagy csak ilyen típusú embert? Ha azt mondja, ilyen embert akkor mond neki, vagy hozza rendbe a kapcsolatát, vagy próbálja befejezni. Viszont ha azt mondja téged..nos ott neked kell dönteni a "hogyantovább"-ről. Remélem segítettem! :)
2015. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Orsinca válasza:
Bocsi, ha helyesírási hiba van még picit kába vagyok.:)
2015. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2015. júl. 4. 11:18
 9/9 anonim ***** válasza:
6. Válaszolo ezzel nekem is sokat segitettél ,kösszi :D
2015. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!