Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha facebookon rátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha facebookon rátok ír egy fiú, akit láttatok már (buszon, vagy iskolában esetleg), de még egy szót se beszéltetek egymással, hogyan viszonyultok hozzá?

Figyelt kérdés
Esetleg milyen tippeket adnátok ezzel kapcsolatban?

2015. jún. 28. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha helyes, esetleg tetszik akkor úgy hogy ezt érezze. ha közömbös, de barátnak elfogadnád akkor normálisan, és ha viszataszítónak érzed a beszélgetéseket akkor hagyd békén és ne állj vele szóba, vagy közöld vele hogy ez nem fog menni.
2015. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nálam ez nagyon hangulat függő.. Ha épp rossz kedvem van, rosszul, ha boldog vagyok, abszolút pozitívan. Ha meg épp a terveimet szövögetem arról, hogy hogyan fogom leigázni az embereket...meneküljön :D
2015. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fiu vagyok, de gondolom ugyanugy viszonyulnek hozza, mint a lanyok, szoval leirom a velemenyem. nem hiszem, h ciki lenne vagy barmi egyeb, kizarolag akkor ha legkozelebb a buszon vagy ahol latjatok egymast nem szoltok egymashoz miutan irtatok mar egymasnak. az igazan kinos tud lenni. ha eloben nem eleg bator leszolitani, akkor viszont nem tudom mennyire fog ez menni...
2015. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Így visszaolvasva a kérdést, tényleg nem egyértelmű, de én lennék a fiú ebben az esetben. :)
2015. jún. 28. 18:29
 5/9 A kérdező kommentje:
#3: Sose láttam még, csak kb. 3-4 barátnője társaságában. Valahogy úgy nem megy...:/
2015. jún. 28. 18:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Martin, te vagy az?
2015. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem ő vagyok. :)
2015. jún. 28. 18:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megkönnyebbültem. :D
2015. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elég régi de mindegy:D Én mindig kérdezősködök utána egy kicsit, hogy milyen gyerek és ha a legtöbb visszajelzés pozitív, akkor kedvesen visszaírok és meglátom, hogy szimpi-e:)
2017. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!