Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba az évfolyamból hogy hóditsam meg?

Figyelt kérdés
Elmondtam neki hogy szerelmes vagyok belé.azt mondta hogy van esélyem. Azóta sokat irogatunk

2015. jún. 28. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta, hogy van esélyed, akkor akkor az már fél siker, elrontani, csak te tudod. Javaslom, hagyjátok abba a Facebookon való írogatást, és csak a találkozók megbeszélésére használjátok


Legyetek sokat együtt, szervezzetek közös programokat! Például menjetek el pizzázni, biliárdozni, sétálni. Lehetőleg viselkedj humorosan, hogy a lány nevessen sokat a társaságodban.

2015. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösszi
2015. jún. 29. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!