Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor erzed hogy a szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor erzed hogy a szerelem megszokasba ment at?

Figyelt kérdés
Esha hirtelen kettojuk kozt tortenik valami rossz egybol ugyerzi hogy megis szerelmes vagy ez az elvesztestol valo felelem?

2015. jún. 30. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor már nem számít annyira hogy a partnered legyen a legboldogabb, nem teszel semmit hogy boldog legyen veled, és nem a szeretet vezérel mikor teszel valamit..
2015. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én abból éreztem, hogy elkezdtem mások iránt érdeklődni.

De én is éreztem ilyet, hogy azért rossz lenne elveszíteni. Szeretem nagyon, az életem része, nélküle minden más lenne. De van egy kicsi unalom. Hiányzik, hogy milyen érzés lehet randizni, először csókolózni valakivel, először szexelni valakivel. Ilyen első alkalmak már nem lesznek sose :(

2015. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engemis erdekel hogy massal vajon milyen lehet minden de felek elengedni mert akkor ugyerzem hogy meg mindig szeretem :
2015. jún. 30. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:
idővel a szerelem és a régi tűz átmegy megszokásba, szeretetbe, ragaszkodásba, hívd ahogy akarod. Ha a kapcsolatban semmi új nincs, semmi romantika csak megszokás akkor elhidegültök egymástól. Az elvesztéstől való félelem is lehet, de lehet hogy azért mélyen van ott még valami. Meg kell beszélni, kicsit felturbózni a kapcsolatot. Remélem segítettem :)
2015. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!