Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban fiúkhoz szól a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fiúkhoz szól a kérdés. Szóval, ti mit éreztek amikor szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha elmegy mellettetek,vagy meglátjátok vagy értitek mire gondolok.:D Minden választ örömmel várok^^.

L


2015. júl. 4. 02:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
*mondom
2015. júl. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hehe. ;) Én mikor tini voltam, nem tudtam elképzelni, hogy a lányok is lehetnek úgy igazán, mélyen szerelmesek. :)


F

2015. júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha a közelemben van,megszűnik minden.Minden egyes cselekedetem az ő javát szolgálja.Amikor hozzám ér,hevesebben ver a szívem,és nem akarom elengedni.És ha olyat tesz,ami nekem nem tetszik,egy világot tör össze bennem,de nem haragszom rá...soha nem is tudnék! (SHORT VERSION)
2015. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
Még a sörömből is adok neki
2015. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az a baj a lányokkal, nem tudják mennyire tud szerelmes is lenni egy fiú, ami most is kiderült.Épp tegnap történt velem egy érdekesség, az a lány hozta a postát akibe belevagyok zúgva egy jó ideje(gondolom nyári meló vagy ilyesmi)eddig nem mentem hozzá, úgy tudom van barátja, de a lényeg megjött, megláttam, rögtön elkezdett mindenem remegni :D ugye papírt alá kellett írni, énmeg remegtem mert miért is ne, olyan gyönyörűen aláírtam, alap elástam magam vele.Oké bemegyek, belenézek tükörbe, nem voltam koszos valahol?-hajam hogy áll?-felvoltam öltözve rendesen? XD szal érdekes volt.
2015. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat^^

Ezekszerint vannak még kedves fiúk.Mert a legtöbb a környezetemben nem azért van egy lánnyal mert annyira szereti>.<

2015. júl. 4. 12:51
 17/20 anonim válasza:
Ha megérzem a parfümjét a ruhàmon remeg a testem! Ha nincs velem vagy egy napot is nem tud irni velem fb on feszült és idegbeteg vagyok és egy pillanat alatt össze veszek mindenkivel hozzàm se tudnak szolni! Nincs egy nap vagy perc hogy ne gondoljak rà ! viszont ha velem van úgy érzem hogy nincs szükségem senki màsra az életben csak rà! Engem a sajàt apàm kidobott a hàzbol a szerelmem miatt !De ki àltam és eggyüt maradtam vele! Szàmomra ilyen az igaz szerelem 18F
2015. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mindenről ő jut az eszembe. Mindenről. Ha egy szerelem pedig reménytelen....akkor napozás...zene...pia...
2015. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Utolsó, hogy értetted azt, hogy ha reménytelen, akkor napozás, zene pia...? Mármint ok, csak arra lennék kíváncsi, hogy ez nektek segít a feledésben, vagy hogy ne gondoljatok rá, hogyan élitek ezt meg, mit tesztek? Most én vagyok ilyen helyzetben, hogy állandóan rá gondolok, de még ha napozok is vagy zenét hallgatok :D :), pedig tudom, hogy ez bizony reménytelen, márcsak azért is mert nekem van barátom, de nem tehetek ez ellen az érzés ellen, csak jött és nem akar szűnni.


L

2015. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én pl 18. nem értek egyet, nem jó semmire egyik sem...
2015. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!