Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyik napról a másikra megvált...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik napról a másikra megváltozott a véleménye?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal, akivel egyre jobban kijöttünk és sokszor eljártunk kettesben sétálni. Mindig hívott hogy menjek le náluk, amit meg is tettem és megismertem a családját is, az anyja azt mondta mással el sem engedné sétálni. A lány is azt mondta hogy tetszem neki és hogy járni fogunk de utolsó séta utáni napon rámírt hogy mégse. Pedig az utolsó is ugyan úgy telt mint a többi beszélgettünk, nevetgéltünk.. Állitólag a tanulás miatt nem akar járni mert szeptemberbe bele akar húzni és csak nyárra nem lenne jó egy barát.. Létezik hogy tényleg ezért nem akar járni velem? F/16 L/14

2015. júl. 7. 09:18
 1/1 kérdező140 ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség attól hogy bele akar húzni a tanulásba még járatnátok lehet hogy csak nyáron tudtok együtt lenni de találkozhatnátok hétvégéken vagy amikor ráértek. Szerintem megpróbálhatnátok.
2015. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!