Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok mikor észreveszitek hogy a fiúnak akivel randizni vagytok áll a farka?

Figyelt kérdés

16F

Ő 16L

Tegnap randin voltunk és már kézenfogva sétálunk.

Na...így végigsétáltunk a fél városon és közben folyamatosan merevedésem volt.egyszer se lankadt le xd

Nemtudom ő észrevette e...



2015. júl. 9. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:

xD

Az szar lehetett :DDDD

2015. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2015. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat en rutinos vagyok es eszreveszem:D de lehet nem mindenkinek tunik fel foleg h ha a magyar atlag(25cm+:D) alatt vagy
2015. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

25 centi? (attól legtöbb csaj összeszarná magát)

Az átlag még 15 sincs!

A lábát ne mérd hozzá!

2015. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-esnek


Tényleg 25............

2015. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem kicsit tévedésben voltál, te kicsi lány. Én hasonló kategóriába tartozom. Van hogy meg kérdezik, te áll a farkad? De hiába mondom nekik hogy nem... Egyedül a farmerban amiben nem látszik. Mellesleg ha állt volna, neki tuti hogy oda figyelt volna. Az nem egy olyan dolog, amit nem lehet észre venni, azt érezni lehet...
2015. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. :D Jobban paráznék, ha sose állna fel rám...:DD 16/L
2015. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azt észre vetted volna rajta, hogy zavarba van vagy valami ha meg nem akkor meg mázlid van mert akkor pont leszarja XD
2015. júl. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

25 centi az átlag? Akkor már miért nem 40? Ha lúd, akkor legyen kövér. A sok hülye meg mindent elhisz...


Egy felmérés szerint a magyar átlag 16,51 cm. De azt is vegyük figyelembe, hogy nem méréssel kapták az eredményt, hanem elhitték a megkérdezetteknek becsszóra. Ha ezek mellett figyelembe vesszük, hogy itthon általános a nagyzási mánia (különösen anyagi téren, de ez máshol is megfigyelhető), a hazudozás pedig nemzeti sportnak tekinthető, máris árnyaltabb képet kapunk.

2015. júl. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Erre mondják azt, hogy az apád f sza 25 centi! Vagy még az se. Van olyan nő akibe beleférne, de sokan vannak akiknek ez már fájna. A hüvely kb 10 centi hosszú.

Amúgy ne foglalkozz vele, hogy áll a randi alatt, ha bunkózik miatta a lány, akkor amúgy se kellesz neki. Ha meg zavarba jön vagy csak megemlíti akkor el lehet poénkodni azzal, hogy az ő tiszteletére húzta ki magát. Ez is egyfajta bók. A legőszintébb kifejezése annak, hogy vonzónak találod és vágysz rá.

2015. júl. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!