Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez működhet? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KingArtasz kérdése:

Ez működhet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az eggyik osztálytársamba és azon gondolkodtam,hogy hogyan mondjam el nekiúgy hogyha nemet mond is barátok lehessünk.Na a lényeg: -Szia ráérsz?

-Válasza

-Tudod hogy nem vagyok a szavak embere ezért rövidre fogom,Szeretlek,sőt szerelmes vagyok beléd!

-a, lehetőség:azt mondja hogy ő is(ez az egyszerűbb)

b, lehetőség:azt mondja hogy nem kölcsönös akkor a válaszom:Köszi hogy segítettél a felmérésemben ahol azt tesztelem,hogy ki mit reagál arra,hogyha valaki bevallja szeretetét.



13/f



2015. júl. 11. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármit írhatsz neki, csak ezt ne. Tényleg bármit, ha a tengeri uborkák életét vonod bele, az is jobb.
2015. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez tök aranyos:) ezt szerintem probald meg:) sok sikert
2015. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
NE valld be így neki!Gondolj bele.Ha a b,akkor vagy nem hiszi el és az ciki.Ha elhiszi akkor egy köcsögnek gondol,hogy csak ,,szórakoztál" vele,és igazából nem kellene neked.Hidd el az ilyen lány logika.(és ha esetleg szeret,de nem meri bevallani és azt írja,hogy nem erre te írod a b, verziód....gondolj bele. 15/L
2015. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez super jo! Bevennem! ; ) 13/L
2015. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt semmi fele keppen sem!!!! Viszont ne gepen keresztül mondd maar el neki.hidd el ez nem inponalo.mindenkeppen élőben! Igy legalabb meg a valódi reakciojat latod. Es egy "tobbet erzek mint barátság"-ot nem lehet elrontani :) max visszautasít de semmi tobb.tehat nem fog elkudeni. A fenébe vagyy valami :)sok sikert :) majd ird meg hogy mi lett
2015. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért támogatjátok, még a végén tényleg komolyan veszi...
2015. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha okos lány nem veszi be ezt a felmérés dolgot.Én már ha egy fiú akivel nem vagyok napi kapcsolatba vagy beszélő viszonyba 2x rám ír,abból levágom,hogy bejövök neki.Be is szokott bizonyosodni.15/l
2015. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat,a "valóságba" próbálom meg :D
2015. júl. 12. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!