Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti szerettek nyitott szemmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettek nyitott szemmel csókolózni? Miért jó?

Figyelt kérdés
Én mindig becsukom mert szerintem kicsit bizarr kívülről látni egy párt akik nyitott szemmel csókolóznak. Tudom, hogy ne másokra figyeljek, de eszembe jut. Barátom valamiért sosem csukja be a szemét.
2015. júl. 12. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A fiuk vizualis tipusok:D

Szeretjuk latni a dolgokat.;) altalaban en becsukom,de volt mar h kivancsisagbol nyitva maradt

2015. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az az igazi amikor a párok nyitott szemmel csókolóznak és mélyen egymás szemébe néznek :)


Nálunk ez ritka eset, mi inkább csukott szemmel csókolózunk úgy jobb valamiért. Persze csináltuk nyitott szemmel amikor a barátom a szemembe nézett mélyen, igaz ő nem bírta könnyezni kezdett tőle mert ő neki van a szemével olyan gond ha nagyon közelről néz valamit akkor a szeme eléggé elfárad és könnyezni kezd tőle. Ő nagyon jól lát messzire és közelre is és nem egy orvos nézte már meg a szemét, emiatt. De egyébként én szerintem különösen jó ha nyitott szemmel csók közbe mélyen egymás szemébe nézünk ez nálam azt mutatja ki hogy erős szerelem van köztünk :) Csukott szemmel pedig jóval élvezetesebb akkor teljesen eltudom engedni magam és maximálisan élvezem az egészet. :)

2015. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom nyitott szemmel csókolózik velem,én csukottal,de lassan sikerül átvezetnem a csukottra:)
2015. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!