Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet ebből egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dáviidd kérdése:

Szerintetek lehet ebből egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
16év, fiú ) Csütörtökön voltam be iratkozni autós tanfolyamra 1 órás előadás volt kb 20-an voltunk . és egyedül ült egy nagyon szép lány , és vagy 2-3x mindig egymás szemébe néztünk , + a végén valahogy kb 1 fél méterre álltunk és megint egymásra néztünk . Kimentünk az épületből odéb ment kb 10 m és megállt nézett rám ránk felé nem tudtam mit csináljak . utánna meg kb 1-2 perc után elment . Csak ő jár a fejembe szerelmes lettem belé úgy hogy nem is ismerem , sose éreztem ilyet lány iránt pedig már volt több barátnőm . Szerintetek ez jelent valamit, Hétfőn találkozok vele megint . Valaki valami tanácsot főleg lányok .

2015. júl. 12. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele beszélgetni :) Hívd meg fagyizni...:)
2015. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Hívd el valahova hogy megismerhessétek egymást.
2015. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még a nevét sem tudom , :/
2015. júl. 12. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, akkor először is, tudd meg a nevét, aztán hívd el valahova, ismerkedjetek.
2015. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés köszi
2015. júl. 13. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!