Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem meg azt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg azt a fiút: Akinek a családját jól ismerjük Akit azt hiszem régen érdekeltem Aki valószínűleg jár valakivel Aki mostanában nem szólt hozzám?

Figyelt kérdés
Igazából a fő gondolat az volt: "Járni akarok valakivel. " És akkor rögtön ő jutott az eszembe, mert benne kellőképpen meg tudok bízni. Vagyis úgy néz ki, hogy nem is szeretem? Jaj. Ez nehéz. Nem szabadna így gondolkodni, hogy: Jaj, most kedvem támadt járni valakivel, és akkor. De az is lehet, hogy tényleg szeretem. Még a saját érzéseimet sem ismerem annyira, hogy megmondjam, szeretem-e. Mostanában, nem tudom miért folyton azon kapom magamat, hogy előttem lebeg a kép: "Én hozzálépek, a nyaka köré fonom a karomat és megcsókolom. Erre ő megfogja a derekamat és magához húz, és a kettőnk közötti távolság eltűnik. " Nem szoktam ismeretlen, vagy olyan emberekkel szemkontaktust tartani, akikhez egy kicsit is vonzódom. Vagyis az ő szemébe már régóta nem néztem. És amikor megpróbáltam a szemébe nézni, akkor már rég nem figyelt rám. Csak az a gáz, hogy szerintem ő nem igazán gondolkodik úgy, mint én. Sőt, az is lehet, hogy jár valakivel. Az is lehet, hogy már egyáltalán nem szeret. Amikor "beszélgettünk", akkor is csak ő beszélt, és én meg felnevettem, meg hozzáfűztem dolgokat néha, és amikor hirtelen nem jutott eszébe valami téma, akkor kínos csend uralkodott felettünk. Én nem vagyok túl társasági ember, nem igazán tudok vicceket mesélni, nem nagyon jutnak eszembe a beszélgetési témák, szóval, ez nekem nem megy. Vagyis amikor beszélek vele, akkor totál loser - nek érzem magamat (nem csak akkor, amikor vele beszélek). Viszont az is lehet, hogy ő is hasonlóképpen gondol rám, nem tudom. Nem szeretnék kezdeményezni, de úgy néz ki csak ez az egy járható út van. Szóval hogy csináljam? (Még sosem randiztam, csókolóztam, jártam valakivel. ) 13/L
2015. júl. 13. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg vele jobban.
2015. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a lényegretörő választ.

És mégis hogyan ismerkedhetnék meg vele? Amikor összejövünk, ismerősökkel, akkor vonjam félre beszélgetni? Csak ezek az összejövetelek elég ritkán vannak. Esetleg facebook-on próbáljak vele beszélni? És ha igen, mivel kezdjek?

2015. júl. 13. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy, ne legyél annyira bunkó ribi, hogy belerondítasz más kapcsolatába.
2015. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jogos. De legalább közeli barátomnak akarom tudni.

Megvan a terv: közelebbről megismerem, megtudom, hogy jár-e valakivel, és ha nem, akkor kipróbálom magamat, ha igen, akkor maradunk barátok.

Köszönöm!

2015. júl. 13. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a lényegretörő választ"


B+ igaza van a hármasnak.

2015. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!