Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk nektek bejön ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejön ha egy lány szeplős?

Figyelt kérdés

Akinek igen az írhat privibe.

Okos, intelligens,bevállalós lánynak tartom magam,a 160-170 cm-mel.

Kicsit félek ismerkedni mert nem tudom, hogy a fiúknak mennyire jön be ha egy lány szeplős.Amúgy sokan modták már, hogy ennek ellenére szép vagyok(lányok szokták), és, hogy az én fura színű(egy kicsit szürkés, de nekem tetszik, mert egyedi) szememben el lehetne veszni.13/L


2015. júl. 15. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Igen, bejön!:)

Mit értesz bevállalós alatt?

2015. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Nagyonis bejön :DD

16/f

2015. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
bevállalós ---> megakarja dugatni magát
2015. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3-mas!

Eztnagyon nem így értettem, és ezt ha ismernél soha nem feltételeznéd rólam!!

2015. júl. 15. 18:40
 5/7 anonim válasza:
Nem tudom hogy honnan ered az a hülyeség hogy a szeplős lányok nem szépek és emiatt egy kis gát van bennük ismerkedés téren. Viszont én nem találkoztam olyan lánnyal aki szeplős és nem lett volna szép (volt teltebb volt vékonyabb) és mindegyiknek nagyon jól áll. Ill. ha az írod hogy bevállalós vagy akkor igen a férfiak a 3. kommentelő kommentjére asszociálnak.
2015. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg egy kicsit öntelt is vagy..
2015. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Öntelt??Hát kösz...!
2015. júl. 15. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!