Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lett volna esélyem náluk? Ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frank1997ize kérdése:

Lett volna esélyem náluk? Ezt vehetem úgy hogy bejöttem neki?

Figyelt kérdés

ma a kocsmába a pultnál állt két ismeretlen csaj,mi meg a haverokkal állunk mögöttük hogy tudjunk kérni piát.Az egyik(a legszebbik)rám néz és elkezd nagyon mosolyogni,elkezdek én is mert nekem nagyon bejött :D elfordul,elfordulok én is,ő visszafordult,én direkt nem,és a szemem sarkából látom hogy néz rám és nagyon mosolyog rám,és még egy kétszer háromszor ezt eljátszottuk egymással :D utána elkezd súgni valamit a barátnőjének,(amit kár hogy nem hallottam bár jó lett volna ha hallom :D)ugyanezzel a mosolygós tekintetével,aztán kikértük a piát leültünk bent ők leültek kint.Egy üveg sör után kimentem egy cigire,ott is láttam őket,ugyanúgy a legszebbik néz engem, meg mosolyog,de ilyen hogy is mondjam féloldalasan láttam csak az arcát :D.

Nem mentem oda hozzá mert a haverjaim elijesztették volna őket.De kíváncsi vagyok azért hogy mennyire tetszhettem neki,és mekkora esélyem lett volna nála?



2015. júl. 16. 22:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Lett volna esélyem nála?Csak elírtam a kérdést bocs :D
2015. júl. 16. 23:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Ez a hajó elúszott...
2015. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb találkozol vele, szólítsd meg, biztos tetszettél neki.
2015. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
meg fogom,én is úgy vettem észre,csak kíváncsi vagyok tapasztaltabb emberkék véleményére is :D
2015. júl. 16. 23:05
 5/7 A kérdező kommentje:
meg van az idő is mikor voltak ott,és az egy olyan hely ahova szívesen megy mindenki,szóval nem teljesen úszott el a hajó,lehet egyszer vissza is jön.És mivel tudnám megszólítani?nekem is nagyon tetszik és ahogy észrevettem én is neki,nem szeretném elbaszni,csak nem tudom mit mondjak neki.
2015. júl. 16. 23:09
 6/7 anonim válasza:
100%
Esetleg legközelebb hívd meg egy italra vagy valamire :D
2015. júl. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az se lenne jó ha fizetek neki egy piát,és utána ott hagy, ezt olyan kicsit későbbre tartogatom :D
2015. júl. 16. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!