Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hiányozhatok neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányozhatok neki?

Figyelt kérdés

Volt barátom 2 kete szakított velem azzal az indokkal, hogy már nem szeret. Mikor kimondta, sírt.

Azóta engem nem keresett, de a tesómnak már négyszer írt. Hogy hogy vagyok, reméli, jobban. Meg ilyeneket.

Megértem, hogy érdeklődik irántam, mert együtt voltunk és érdekli, de vajon miért ilyen gyakran? Hiányozhatok neki? Fog még keresni szerintetek?


2015. júl. 18. 23:16
 1/4 anonim válasza:
Hát az a kérdés hogy mi volt az indítéka rá hogy szakitson veled.
2015. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát,ezek szerint teljesen nem mondott le rólad. Érdekli,hogy mi van veled...Tehát valahol számítasz neki. Ez nem feltétlen hiányt jelent. Aggodalmat,törődést.

Lehet,hogy keresni fog még. Mert ezek szerint nincs teljesen túl rajtad. Addig még van remény. De ne bízd el magad:)

Egyébként biztos azért szakított,mert már nem szeret?

2015. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem ez az egész bűzlik, nem igazán értem. fiú és ő szakít, de azért sír, hát elég fura, valami agyba lehet nála az tuti :O
2015. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Blansszesz válasza:
Hasonló helyzetben voltam. Szerintem még mindig szeret, lehet h már megbánta a szakítást és mondjuk aznap valami történt vele...
2015. júl. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!