Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mi volt eddig a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi volt eddig a legjobb ajándék, amit a barátnőtöktől kaptatok? És Lányok! Mi volt a legjobb ajándék amit adtatok?

Figyelt kérdés

Most leszünk 1,5 évesek és nem túl. Sok ötlet jut eszembe mit adhatnék.. Ohh es kerlek olyanokat ne írjatok h varjam pucéran az agyban mert nem tervezek vele lefeküdni, meg egy jo darabig. :)

17 L



2015. júl. 20. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Legjobb ajándék ?


Ballagásomra megkaptam mondjuk egy estére :D . Ennél jobb ajándékot nem kaphattam volna.


Egyébként ez attól is függ milyen beállítottságú. Ha romantikusabb meg nagyon figyelmes veled és nem zavarja adhatsz neki 1 közös képet bekeretezve ,vagy valami hasonlót.


18/F

2015. júl. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy kempinget csinált egy gyönyörű helyen ahol nem volt senki és egy ürüggyel odahívott hogy baj van:D eléggé betojtam de mikor megláttam nem hittem a szememnek
2015. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszer sütött nekem egy csomó mézeskalácsot annál jobbat még nem kaptam tőle :P (édesszájú vagyok :) )


Kértem tőle egy karkötőt karácsonyra amit ő csinált...még az sem tudta felülmúlni...


22F

2015. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mihez értesz és mihez nem. De írhatnál neki egy verset (én verset kaptam a kiszemelt lánytól, de nem jártunk/járunk), rajzolhatnál neki valamit. Esetleg csinálhatnál egy szép vacsorát neki. De el is mehetnétek egy olyan hétvégére együtt, ahol mindentől és mindenkitől messze vagytok és csak egymással vagytok. Esetleg közösen csinálhatnátok süteményeket :)
2015. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Amikor egyik este szólt, hogy hétvégét tölthetnénk együtt. Elvitt egy panzióba együtt fürödtünk, aludtunk majd másnap elmentünk moziba meg ide'oda mint a Kékesre, Tokajra. :)


De ha ötlet kell csináltam egyszer neki egy pici könyvet és bele rajzoltam néhány fontosabb dolgot megy egy-egy kép rólunk ilyesmik. Nagyon tetszett neki!!!! :D

18/L

2015. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi :) es azt hiszem a campinges ötletet fogom használni :) a tobbi is jo volt ugy h koszi :)
2015. júl. 24. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
ááá nyertem XDDD
2015. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!