Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy magába a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Theazombiee kérdése:

Miért van az, hogy magába a szerelembe vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Többször volt már olyan, hogy ezt hittem, hogy szerelmes vagyok egy adott fiúba, de ahogy telt az idő rájöttem, hogy nem is vagyok belé szerelmes, csak magába az érzésbe. Hogy van ez? Sohasem leszek igazán szerelmes valakibe?

2015. júl. 22. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem :)

A szerelem csak gondolatok sokasága...

Mikor szerelmes vagy, csak a szerelembe vagy szerelmes.

Mivel szerelem nemlétezik :D

2015. júl. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 akárki lehetnék válasza:
ahjj jajj :O ezt azért ne jelentsd csak így ki hogy a szerelem nem létezik hiszen épp az elöbb részletezted hogy mi a szerelem :)amúgy kérdezö teljesen megértelek :O egyszerüen találd meg azt az embert akit szeretni tudsz :) kicsit mintha magadra eröltetnéd a dolgot azthiszem igy tudom megfogalmazni :o
2015. júl. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Remélem elmúlik ez a szeretetre való vágyam. Elég idegesítő, hogy minden hím egyedben, aki kicsit is az esetem a szerelmet keresem.
2015. júl. 22. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!