Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szeret vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeret vagy csak játszik?

Figyelt kérdés
Fel eve mar hogy dobott a baratom.De meg mindig szeretem.Nemrég előállt azzal hogy ő is szeret.De nem akar összejönni velem mert nem reg szakitott a barátnőjével es a csaj meg szereti es nem akarja összetörni a szivet .Es mondta h ossze fog jonni veleee megint pedig nem érez iránta semmit csak sajnálja.A masik meg az hogy én joban vagyok ezzel a lánnyal es tenyleg szereti o is a fiút..Nem tudom mit csinaljak mert én is szeretem de ezt a lany nem tudhatja mert megharagudna. tenyleg szeret meg a fiú vagy csak jatszik velem?

2015. júl. 22. 10:00
 1/2 anonim válasza:
fél éve dobott és még szereted? Ez kicsit szánalmas, elnézést a nyers kifejezésért. Hogy szerethetsz valaki olyat aki már egyszer eldobott magadtól? Persze hogy csak játszik... nem fog veled összejönni, vagy ha mégis ne gondold hogy többre fog tartani mint eddig. Lépj túl rajta végre ( fél év után már megtehetted volna). Szedj össze egy kis önbizalmas és állj a lábadra. Hidd el találni fogsz mást ebben az esetben. És ne hogy már azzal foglalkozz hogy az a másik lány mit gondol. Nem tudom hány éves vagy , de felteszem ráébredsz arra hogy amit most csinálsz az gyerekes rajongás és elkeseredettség. Állj a lábadra és szedd össze magad. Egy kis önbizalommal találsz magadnak jobbat. End of story.
2015. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak játszik veled. Semmit nem érez irántad. Max vágyat. De még nagyon azt se mert már lépett volna :D. Gyorsan oszd ki aztán szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2015. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!