Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerethetek bele valakibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerethetek bele valakibe akivel még nem is találkoztam? Szerintetek van rá esély hogy egyszer találkozzunk?

Figyelt kérdés
Megismertem neten egy srácot (ő 16 én 15) skypolni szoktunk angolul mert ő német országban lakik...ő is mondta hogy belém szeretett és én is belé...de nagyon rossz hogy tudom valószínű sose fogom látni élőbe csak kamerán, bár ő mindig azzal nyugtat hogyha betölti a 18-at fogunk találkozni :3 szerintetek van rá esély? :')
2015. júl. 23. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

mindenre megvan az esély:)

mondjuk nekem ez a "netszerelem" nem vált be 111kmről úgyhogy könnyen talizhatnánk is csak a csajt az anyjáék nem engedik sehova hosszú sztori,tegnap óta pedig csak tehernek érzem magam neki aztán most már nem igazán szeretném folytatni sőt bele se akartam menni először aztán csak az lett:/ na mindegy elpocsékoltam 1,5hónapot a semmire :"D nem hiszem hogy szerelmes lennék bele,de úgy megkedveltem hogy hiányozna annyi szent.

Am bocsi hogy pont ide írom de jól esett kiírni magamból xD

2015. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most azzal járok, akiről azt gondoltam, hogy soha nem is fogunk tudni találkozni. Bár nélunk "csak" 500 km van.

Én azt mondom, semmi nem lehetetlen.

2015. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi esély.

Köztünk több mint 2000 km van. Gondolhatod...

Minél hamarabb fogadd el a helyzetet. Annál könnyebb.

2015. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.: semmi baj ha szeretnél részletesebben írni a dologról írj privátban :)

2.: köszi

3.: nem tudom hogy hagyjam e vagy se....majd alakul

2015. júl. 23. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!