Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én rontottam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el?

Figyelt kérdés
Szóval ez a srác már régóta tetszik,azt hiszem többet is érzek iránta de nem ez a lényeg. Volt nem rég egy buli,aminek az elején többször is szemeztünk,folyamatosan hívogatott beszélgetni. Azt viszont tudni kell rólam,hogy nem vagyok egy nagy bulis ide is csak barátnőim kérésére mentem el. Aztán amikor táncra került volna sor-a fiú meg már nagyon be volt rúgva-egy másik csajt kért fel a seggét is taperolta. Miután kicsit kijózanodott megint kedves volt velem,de tisztára úgy éreztem azért a másik lányt fogdosta meg táncolt vele,mert látta rajtam hogy én nem akarok. Az én hibám lenne? Vagy csak a csávó ekkora paraszt részegen?xd

2015. júl. 27. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád :D a csávó egy csicska
2015. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is attól félek:c
2015. júl. 27. 17:04
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem a te hibád, csak a pasi volt részeg. Ennyi! Sok sikert! ;-)
2015. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A csávó ekkora paraszt (részegen).
2015. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!