Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok szerettek Ajándék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerettek Ajándék plüss kutyust kapni a szerelmetektöl?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bocs, de én se.
2015. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mNoémi válasza:
Nekem túl nyálas 😂
2015. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert sajnálnám, hogy igazából nem tudok mit kezdeni vele, az ágyamban már nincs helye, mivel van egy óriás kutyás plüssöm. De még egy óriás lóval ki tudnék egyezni.:D
2015. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon tudnék mit kezdeni vele. Részben azért, mert rengeteg plüssöm van, részben azért, mert nekem kicsit személytelen. Esetleg, ha lenne valami közös sztori, amire "utalva" kapnám, akkor még azt mondanám, hogy oké, de még akkor is túlzás lenne azt mondani, hogy imádnám. 18L
2015. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én igen, egyszer kaptam is és odáig voltam érte, mai napig meg van, a kollégiumban a szobatársaim is olvadoztak ^^ 17L
2015. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon
2015. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!